Fiber Optik

Fiber Optik GPON FTTh, FTTx Ürünleri

Fiber optik  ürünlerde;  SC , ST, FC, LC , MTRJ, E2000 MTP, MPO konnektör yapılarında pigtail, adaptör ve Patch Cord ürünleri ile birlikte, fiber optik Bina içi indoor (İç ortam) ve Outdoor (Dış Ortam)  Optik dağıtım kutuları diğer isimleri ile 12 lik patch panel, 24 lük patch panel ve kullanıcı ihtiyacına göre ürünler bulunmaktadır.  fiber optik yer altı ek kutusu diğer ismi ile Fiber Optic Splice Closure çeşitleri müşteri ihtiyacına göre 1 core ile 288 core arasında mevcuttur.  Sonlandırma ve Ek işlemlerinde kullanılan fiber cleaver, fiber sıyırıcı, fiber kesici, fiber kevler makası, power metre, fast konnektör, fiber optik ışık kaynağı, fiber optik temizleme kiti gibi bir çok el aletleri stoktadır. Yer altı ve bina içi fiber optik kablo sistemlerinde fiber optik zırhlı, fiber optik çelik zırhlı 4 core, 8 core, 12 core, 24 core, 48 core ve üstü ile birlikte 1x1 olarak bilinen bina içi drop kablolar kullanıcı ihtiyacına göre mevcuttur.

Grid Görünüm:
Hızlı İncele

Break Out Dış Ortam Patch Cord OM2 LC/UPC LC/UPC CPRI Multi Mode

43,47TL

BREAKOUT 7mm Dış Ortam CPRI OM2 Multi Mode Fiber Optik Patch CordBranch Cable GYFJH 2a1aVodafone , Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde Register Marka Listesindedir.Fibline Markar ve FiberFox marka Fiber Optik Breakout Patch Cord, Vodafone, Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde kullanılmaya uygun marka onay listesindedir. Breakout patch cor..

Hızlı İncele

BreakOut Dış Ortam Patch Cord Single Mode LC/UPC LC/UPC CPRI

43,47TL

BREAKOUT 7mm Dış Ortam CPRI OS2 SingleMode Fiber Optik Patch CordVodafone , Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde Register Marka Listesindedir.Fibline ve FiberFox marka breakout fiber patch cord marka sertifikasyon listesinde olup Vodafone, Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerine uygundur. Breakout Patch Kablo, baz istasyonu, 3G, LTE ve 5G uygulamal..

Hızlı İncele

Drop Kablo - Bina İçi Fiber Optik Kablo GPON, G657 A2/B2 1000 metre

1.130,26TL

Fiber Optik Drop kablo bina içi fiber optik tesisatlarında GPON, FTTh, FTTx projelerinde eve kadar fiber uygulama alanlarında kullanılan yüksek kalite %100 Aramid iplik ve LSZH özelliğine sahiptir.Sıkı tüp sayesinde kolay sıyrılabilen ve 2.6mm çapında bir çok fast connector ile %100 uyumluluk sağlayan  ITU-T G.657 A2/B2 iç çekirdeğine sah..

Hızlı İncele

Fiber Optic Cable Cleaver FC-6S - Fiber Optik Kesici

260,83TL

Fiber Optic Cable Cleaver FC-6S - Fiber Optik KesiciFiber optik cleaver içerisinde bulunan elmas başlık kesme bıçağı ile fiber optik kablo iç çekirdek'in (Core)  düz bir kesme açısına dönüştürülmesi için kullanılmaktadır, Genel olarak üreticiler, Fusion yöntemi ve mekanik yöntemler ile ek yada sonlandırma işlemleri için kullanılmaktadır.M..

Hızlı İncele

Fiber Optik Ek Koruyucu (100 adet) - Fiber Optic Splice Protect Sleeves

86,94TL

Fiber Optik ek Koruyucu - Fiber Optic Splice Protect Sleeves    Fiber Optik Ek Koruyucular ingilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Protect Sleeves, Optical fiber heat shrinkable tube)  olarak bilinirler, Ek koruyucular fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core (çekirdek) birleştirme işleminden sonr..

Hızlı İncele

Fiber Optik ek Kutusu 72 Core Kapasiteli (Fiber Optic Clouser)

304,30TL

Fibline Marka Model No. SC-S096-01 Fiber Optik  Ek Kutusu, iki veya daha fazla kablo arasında koruyucu bağlantı ve dağıtım için uygulanan kullanıcı erişim noktaları için ana ekipmanlardan biridir. Birincil işlev, dağıtım kablosunu ve iç mekan kablosunu açık havada yada yer altında bağlamaktır. Sabit yapısı, iyi sızdırmazlık performan..

Hızlı İncele

Fiber Optik Ek Kutusu 48 Core Kapasiteli (Fiber Optic Clouser)

260,83TL

Fibline Marka Model No. SC-D048-01 Fiber Optik  Ek Kutusu, iki veya daha fazla kablo arasında koruyucu bağlantı ve dağıtım için uygulanan kullanıcı erişim noktaları için ana ekipmanlardan biridir. Birincil işlev, dağıtım kablosunu ve iç mekan kablosunu açık havada yada yer altında bağlamaktır. Sabit yapısı, iyi sızdırmazlık performansı ve kola..

-10%
Hızlı İncele

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör - SC APC

7,82TL 8,69TL

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör SC/APCFiber optik Fast Connector diğer bir ismi ile fiber optik hızlı bağlantı konnektörleri, drop kablo vb kablolarda polish ve epoxy gerektirmeden sahada Fiber Optik Cleaver kesici yardımı ile bir kabloya konnektörü bağlayarak hazır etme işlemi sağlamaktadırModel numarasıFO-0302SMA353QMarka..

Hızlı İncele

Fiber Optik Işık Kaynağı 10KM - Fiber Optic Visual Fault Locator 10mw

391,24TL

Fiber Optik Işık Kaynağı - Fiber Optic Visual Fault Locator Fiber optik görsel hata bulucu 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 10mw ve 650nm dalga boyu ile 10km ye kadar ışık göndermektedirModel numarasıFBL10MWMarka AdıFiblineArayüz Giriş TipiSC/FC/STÜrün Adı Fiber Opti..

Hızlı İncele

Fiber Optik Işık Kaynağı 1KM - Fiber Optic Visual Fault Locator 1mw

260,83TL

Fiber Optik Işık Kaynağı - Fiber Optic Visual Fault Locator Fiber optik görsel hata bulucu 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 1mw ve 650nm dalga boyu ile 1km ye kadar ışık göndermektedirModel numarasıFBL1MWMarka AdıFiblineArayüz Giriş TipiSC/FC/STÜrün Adı Fiber Optic V..

Hızlı İncele

Fiber Optik Kablo Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optik Kesici

130,41TL

Fiber Optik Kablo  Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optic StrippingFiber Optik Kablo  Sıyırıcı  ingilizce ismi ile  Fiber Optic Stripping olarak bilinirler, genel olarak fiber optik kablo tampon yada  125 mikron kaplı fiberin iç çekirdeğini ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır.Model numarasıCFS3Marka AdıOEMKesim Tipi3 Tip Kesim Ar..

Hızlı İncele

Fiber Optik Kevler Makası

104,33TL

Fiber Optik Kevler MakasıModel numarasıKVL3Karakteristik Kaymaz silikon sap, rahat tutuş, kalıcı renkKesim Tipi & Bıçak KalınlığıKevler, Aramid iplik - 3.0mmBoyutu ve Ağırlığı 14,5 cm , 61gÖzelliğiDirençli, sert, korozyon hasarı, kalıcı keskinlik, kaymazMeteryalpaslanmaz çelik, PP+TPRTüm kevler kesme yüzeyleri için uygunluğu ile ..

Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi 12 Port

156,50TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Type 12 Port SC DX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik Paneller, bir çok ç..

Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi 24 Port

156,50TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Type 24 Port SC SX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik Paneller, bir çok ç..

Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi Patch Panel - Teleskopik Raylı ve Açılı 12 Port

452,10TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi Patch Panel  - Teleskopik Raylı ve Açılı 12 Port SC DX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak ku..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 43 (3 Sayfa)