Fiber Optik Kablo

Grid Görünüm:
Hızlı İncele

Drop Kablo - Bina İçi Fiber Optik Kablo GPON, G657 A2/B2 1000 metre

1.130,26TL

Fiber Optik Drop kablo bina içi fiber optik tesisatlarında GPON, FTTh, FTTx projelerinde eve kadar fiber uygulama alanlarında kullanılan yüksek kalite %100 Aramid iplik ve LSZH özelliğine sahiptir.Sıkı tüp sayesinde kolay sıyrılabilen ve 2.6mm çapında bir çok fast connector ile %100 uyumluluk sağlayan  ITU-T G.657 A2/B2 iç çekirdeğine sah..

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)