SC/UPC  Pigtail Single Mode 9/125 G652.D 1 metre
SC/UPC  Pigtail Single Mode 9/125 G652.D 1 metre

SC/UPC Pigtail Single Mode 9/125 G652.D 1 metre

0 yorum 12 Satıldı. Stokta şuan 4988 var
4,92TL -9%
Marka:
Ürün Kodu: FO-0424PSX09L1
Stok Durumu: Stokta var
İncelenen 416 süre

Ürün özellikleri

  • Single Mode 9/125Çekirdek Tipi
  • 1 Core (Simplex)Core Sayısı
  • SC/UPCKonnektör Yapısı

Ürün Açıklaması

Simplex SC / UPC 9/125 Single Mode Fiber Optik Pigtail, 0.9 mm 


Fiber optik pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel standartlar tarafından dikte edilen protokol ve performansa göre tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiştir.

Teknik Özellikleri
Konektör A
SC
Konnektör B
Sonlandırılmamış (Tek Konnektör)
Çekirdek Türü9/125Çekirdek Sayısı1 Core (Simplex)
Çekirdek Sınıfı
G652.DMinimum Bükülme Yarıçapı
30mm
Connector Polish TürüUPCKablo Çapı
0.9mm
Dış Kılıf TürüLSZHDış Kılıf Rengi
Sarı
Dalga Boyu
1310 nm / 1550 nm
Dayanıklılık
> 1000 Kez
Ekleme Kaybı (Insertion Loss)
≤0.3 dB
Değişebilirlik≤0.2 dB
Geri Dönüş Kaybı (Return Loss)
≥50 dB
Titreşimde≤0.2 dB
Çalışma sıcaklığı
-40~75°C
Depolama Sıcaklığı
-45~85°C


Farklı Ekipmanlar İçin Çeşitli Uygulamalar

CATV, FTTH / FTTX, telekomünikasyon ağları, tesis kurulumları, veri işleme ağları, LAN / WAN ağı ve daha birçok alanda yaygın olarak kullanılır.

Fiber Optik Pigtail - Ekleme için İdeal


Fiber optik bileşenlerin hassas hizalanmasında doğru montaj sağlamak için kullanılır.




Üç Delikli Fiber Stripper ile Fiber Optik Pigtail Nasıl Hazırlanır






Fiber Optik Pigtail Ekleme için İki Önemli Yöntem








Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Fiber Optik Pigtail Teknik döküman sayfasını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

TEKNİK DÖKÜMAN SAYFASI (DATASHEET)

 PC TRUCK Duvar Tip Kabinet W=250mm D=350mm PC TRUCK Serisi
1/2U 19" basit tip, fırçalı kablo düzenleme paneli patchcord giriş holü
1/2U 19" L bükümlü, fırçalı kablo düzenleme paneli patchcord giriş holü
10Fanlı,220volt analog termostat kontrollü fan modülü
10Fanlı,220volt on/off kontrollü fan modülü
12Fanlı,220volt analog termostat kontrollü fan modülü