SC/UPC - SC/UPC OM2 50/125 Multi Mode Fiber Optik Patchcord
SC/UPC - SC/UPC OM2 50/125 Multi Mode Fiber Optik Patchcord
SC/UPC - SC/UPC OM2 50/125 Multi Mode Fiber Optik Patchcord
SC/UPC - SC/UPC OM2 50/125 Multi Mode Fiber Optik Patchcord
SC/UPC - SC/UPC OM2 50/125 Multi Mode Fiber Optik Patchcord

SC/UPC - SC/UPC OM2 50/125 Multi Mode Fiber Optik Patchcord

0 yorum 0 Satıldı. Stokta şuan 99995 var
19,58TL -48%
Marka:
Ürün Kodu: P31222L
Stok Durumu: Stokta var
İncelenen 437 süre

Mevcut Seçenekler:

Ürün özellikleri

  • IndoorKullanım Alanı
  • Multi Mode 50/125 OM2Çekirdek Tipi
  • 2 Core (Dublex)Core Sayısı
  • LSZHDış Kılıf
  • SC/UPC - SC/UPCKonnektör Tipi

Ürün Açıklaması

Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm OM2 Multi Mode Fiber Optik Patchcord


50 / 125μm OM2 Multi mode fiber optik patchcord, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekomünikasyon sistemlerinde ve sunucu odalarında, bulut depolama ağlarında ve fiber patch kablolara ihtiyaç duyulan yerlerde yüksek yoğunluklu kablolarınız için daha fazla yer tasarrufu sağlayabilir. Bu 50/125 OM2 multi modlu fiber optik kablo,  gigabit Ethernet ve fiber kanal uygulamaları için 1000BASE-SX, SFP alıcı-vericileri vb. Bağlamak için idealdir.


Bağlayıcı Tipi

SC - SC

Connector TipiUPC - UPC
Fiber SayısıDubleks
İç ÇekirdekOM2 50 / 125μm
Dalga boyu
850 / 1300nm
1G Ethernet Mesafesi
850nm 'de 550 metre
Ekleme Kaybı
≤0.3dB
Geri dönüş kaybı
≥30dB
Elyaf Sınıfı
Duyarsız Viraj
Minimum Bükülme Yarıçapı
7.5mm
850nm'de zayıflama
3,0 dB / km
1300nm'de zayıflama
1,0 dB / km
Kablo Kılıfı
LSZHKablo Çapı
2.00mm
Polarite
A (Tx) - B (Rx)
Çalışma sıcaklığı
-20 ° 70 ° C

Sertifikasyon

Bükülmeye Duyarsız Fiber

YOFC G.657.A1 duyarsız fiber bükme

7.5mm minimum bükülme yarıçapı

Fs 20191018175727_316.png

Sertifika ve Standartlar

ISO 9001

RoHS, REACH uyumlu

IEC 61754, TIA 604 (FOCIS), YD / T

Fs 20191018175727_949.png

Test Garantili Program

Ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı testi

Uç yüz denetimi

3D interferometre testi

Daha Detaylı Bilgi için >>


Ürün Ağacı

Fiber Patchcordlar ve Fiber Adaptör Panelleri Yerleştirilerek Gerçekleştirilen 1G-1G Ara Bağlantı Çözümü






Ürün Özellikleri

Akıllı ve Güvenilir - Bükülebilir Optik Fiber
Endüstri standardına uygun çift yönlü fiber konektör, yüksek hızlı kablolama ağları için seramik ferrüllü EIA / TIA 604-2 ile buluşuyor.









Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik Kablo Yapısı

BIF'de düşük kırılma indeksli cam tabakasına sahip, bükülme ve bükülme üzerine ışık dağılımını azaltan, ağ iletiminin istikrarlı ve hızlı olmasını sağlayan benzersiz bir kırılma açması.






Yüksek Kaliteli Fiber Optik Kablo Garantisi

Kapsamlı performans testi, kablonun daha güvenli çalışmasını ve veri iletiminin ağınızda daha güvenilir ve istikrarlı olmasını sağlar.




Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
 PC TRUCK Duvar Tip Kabinet W=250mm D=350mm PC TRUCK Serisi
1/2U 19" basit tip, fırçalı kablo düzenleme paneli patchcord giriş holü
1/2U 19" L bükümlü, fırçalı kablo düzenleme paneli patchcord giriş holü
10Fanlı,220volt analog termostat kontrollü fan modülü
10Fanlı,220volt on/off kontrollü fan modülü
12Fanlı,220volt analog termostat kontrollü fan modülü