Menü
Your Cart

Fibline

 LC UPC Duplex Multi Mode Fiber Optik Adaptor
Yeni Favori
Marka: Fibline
    LC Duplex Adaptör Multi Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Duplex Coupler olarak da adlandırılan  LC Duplex Adaptör Multi Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord 'ları veya fiber optik konektör 'leri/pigtail 'leri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak ..
4,67TL
Drop Kablo - Bina İçi Fiber Optik Kablo GPON, G657 A2/B2 1000 metre Drop Kablo - Bina İçi Fiber Optik Kablo GPON, G657 A2/B2 1000 metre
Yeni Favori
Marka: Fibline
Fiber Optik Drop kablo bina içi Drop Kablo fiber optik tesisatlarında GPON, FTTh, FTTx projelerinde eve kadar fiber uygulama alanlarında kullanılan yüksek kalite %100 Aramid iplik ve LSZH özelliğine sahiptir. Sıkı tüp sayesinde kolay sıyrılabilen ve 2.6mm çapında bir çok fast connector ile %100 u..
1.214,81TL
Fast Connector - SC APC Fast Connector - SC APC
Yeni Favori
Marka: Fibline
Fast Connector – SC APC Fast Connector diğer bir ismi ile fiber optik hızlı bağlantı konnektörleri, drop kablo vb kablolarda polish ve epoxy gerektirmeden sahada Fiber Optik Cleaver kesici yardımı ile bir kabloya konnektörü bağlayarak hazır etme işlemi sağlamaktadır. Fast Connector fiber optik ft..
9,34TL
Fiber Optik Ek Kaseti - Fiber Optik Splice Tray
Yeni Favori
Marka: Fibline
  Fiber Optik Ek Kaseti İngilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Tray )  olarak bilinirler, fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core (çekirdek) birleştirme işleminden sonra Çelik kısmı kaset içerisine alınacak şekilde kaset içerisine yerleştirilerek koruma sağlam..
9,34TL
Fiber Optik Ek Koruyucu  (100 adet) - Fiber Optic Splice Protect Sleeves Fiber Optik Ek Koruyucu  (100 adet) - Fiber Optic Splice Protect Sleeves
Yeni Favori
Marka: Fibline
Fiber Optik ek Koruyucu - Fiber Optic Splice Protect Sleeves       Fiber Optik Ek Koruyucular ingilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Protect Sleeves, Optical fiber heat shrinkable tube)  olarak bilinirler, Ek koruyucular fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core..
93,45TL
Fiber Optik Lazer Işık Kaynağı - 10 KM Fiber Optik Lazer Işık Kaynağı - 10 KM
Yeni Favori
Marka: Fibline
Fiber Optik Lazer Işık Kaynağı   Fiber optik  görsel hata bulucu diğer ismi ile fiber optik ışık kaynağı 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 10 mw ve 650nm dalga boyu ile 10 km ye kadar ışık göndermektedir Genel olarak gözle görüleb..
327,06TL
Fiber Optik Lazer Kaynağı  30 KM - Fiber Optic Visual Fault Locator 30 mw Fiber Optik Lazer Kaynağı  30 KM - Fiber Optic Visual Fault Locator 30 mw
Yeni Favori
Marka: Fibline
Fiber Optik Lazer Kaynağı - Fiber Optic Visual Fault Locator    Fiber optik lazer diğer bir ismi ile fiber optik görsel hata bulucu diğer ismi ile fiber optik lazer 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 30 mw ve 650nm dalga boyu ile 30 ..
420,51TL
Fiber Optik Patch Cord OM2  Multi Mode LC / SC / FC / ST /
Yeni Favori
Marka: Fibline
Multi Mode Patch Cord Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm OM2 Multi Mode Fiber Optik Patch Cord - Özel Üretim Multi Mode Patch Cord 50 / 125μm OM2 Multi mode fiber optik patch cord, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulu..
37,38TL
Fiber Optik Patch Cord OM3 Multi Mode  LC / SC / FC / ST /
Yeni
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm Multi Mode Fiber Optik OM3 Patch Cord Duplex - Özel Üretim 50 / 125μm Multi mode fiber optik OM3 patch cord, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale g..
39,25TL
Fiber Optik Patch Cord Single Mode  LC / SC / FC / ST /
Yeni Favori
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Duplex Fiber Optik Single Mode Patch Cord Bükülmeye Duyarsız 9 / 125μm OS2 Single mode patch cord, geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale get..
36,44TL
Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi 12 Port
Yeni -33 %
Marka: Fibline
Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Type 12 Port SC DX - 1 Kasetli Fiber optik patch panel (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı ola..
112,14TL 168,20TL
Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi 24 Port
Yeni -22 %
Marka: Fibline
Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Type 24 Port SC SX - 1 Kasetli Fiber optik patch panel (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı ola..
130,83TL 168,20TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)