Fibline-FiberFox

Grid Görünüm:
Hızlı İncele

Fiber Optik Break Patchcord OM2 LC/UPC LC/UPC CPRI Multi Mode

8,33TL

BREAKOUT 7mm CPRI OM2 Multi Mode Fiber Optik PatchCordBranch Cable GYFJH 2a1aVodafone , Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde Register Marka Listesindedir.Fibline Markar ve FiberFox marka Fiber Optik Breakout Patchcord, Vodafone, Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde kullanılmaya uygun marka onay listesindedir. Breakout patchcord genel olara..

Hızlı İncele

Fiber Optik Ek Koruyucu (100 adet) - Fiber Optic Splice Protect Sleeves

41,67TL

Fiber Optik ek Koruyucu - Fiber Optic Splice Protect Sleeves    Fiber Optik Ek Koruyucular ingilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Protect Sleeves, Optical fiber heat shrinkable tube)  olarak bilinirler, Ek koruyucular fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core (çekirdek) birleştirme işleminden sonr..

-10%
Hızlı İncele

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör - SC APC

7,50TL 8,33TL

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör SC/APCFiber optik Fast Connector diğer bir ismi ile fiber optik hızlı bağlantı konnektörleri, drop kablo vb kablolarda polish ve epoxy gerektirmeden sahada Fiber Optik Cleaver kesici yardımı ile bir kabloya konnektörü bağlayarak hazır etme işlemi sağlamaktadırModel numarasıFO-0302SMA353QMarka..

Hızlı İncele

Fiber Optik Işık Kaynağı 1KM - Fiber Optic Visual Fault Locator 1mw

166,67TL

Fiber Optik Işık Kaynağı - Fiber Optic Visual Fault Locator Fiber optik görsel hata bulucu 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 1mw ve 650nm dalga boyu ile 1km ye kadar ışık göndermektedirModel numarasıFBL10MWMarka AdıFiblineArayüz Giriş TipiSC/FC/STÜrün Adı Fiber Optic ..

-44%
Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi 12 Port

83,34TL 150,00TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Type 12 Port SC DX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik Paneller, bir çok ç..

-36%
Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi 24 Port

133,34TL 208,34TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Type 24 Port SC SX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik Paneller, bir çok ç..

-13%
Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi Patch Panel - Teleskopik Raylı ve Açılı 12 Port

375,01TL 433,35TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi Patch Panel  - Teleskopik Raylı ve Açılı 12 Port SC DX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak ku..

Hızlı İncele

Fiber Optik Power Metre (Güç Ölçer) + Işık Kaynağı - Fiber Optic Power Meter

541,68TL

Fiber Optik Power Metre (Güç Ölçer) + Işık Kaynağı - Fiber Optic Power MeterFiber Optik Power Metre diğer bir ismi ile  Fiber Optik Güç Ölçer (Optical Power Meter)  850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm  standart dalga boyları ile SC/ST/FC konnektör giriş tipleri ile yüksek hassasiyette ölçüm yapmayı sağlamaktadır.VFL Özelliği ile ..

-64%
Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Duvar Tipi 16 Port SC SX - 2 Kasetli

133,34TL 375,01TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 16 Port SC SX - 2 KasetliFiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik OD..

-64%
Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Duvar Tipi 4 Port

41,67TL 116,67TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 4 Port  Fiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik ODB'ler, ..

-57%
Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Duvar Tipi 8 Port - 1 Kasetli

125,00TL 291,68TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 8 Port SC SX - 1 KasetliFiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik ODB..

-67%
Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Yeni Duvar Tipi 8 Port - 1 Kasetli

83,34TL 250,01TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 8 Port SC SX - 1 KasetliFiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik ODB..

-40%
Hızlı İncele

Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kez

125,00TL 208,34TL

Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kezFiber Optik Kalem tipi temizleme kiti, Ferrül temizliği , patchcord temizliği, connector temizliği, ve adaptör temizleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Genel yapısı itibari ile Fiber Optik Konnektör ve Fiber Optik Patchcord uçlarında bulunan ferrüllerin temizlenmesinde kullanılmaktadır, T..

-42%
Hızlı İncele

LC/APC Dublex Single Mode Plastik Fiber Optik Adapter - Fibline

2,42TL 4,17TL

LC / APC - LC / APC Single Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme KaybıBazen Coupler olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, fiber optik patchcord'ları veya fiber optik konektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçük bir cihazdır.Fiber optik adaptörler, iki konektörü hassas bir şekilde bağ..

-25%
Hızlı İncele

LC/APC Pigtail Single Mode 9/125 G652.D 1 metre

5,17TL 6,92TL

Simplex LC / APC 9/125 Single Mode Fiber Optik Pigtail, 0.9 mm Fiber optik pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel standartlar tarafından dikte edilen protokol ve performansa göre tasarlanmış, üretilmiş ve tes..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 43 (3 Sayfa)