Fibline-FiberFox

Grid Görünüm:
Hızlı İncele

Break Out Dış Ortam Patch Cord OM2 LC/UPC LC/UPC CPRI Multi Mode

43,47TL

BREAKOUT 7mm Dış Ortam CPRI OM2 Multi Mode Fiber Optik Patch CordBranch Cable GYFJH 2a1aVodafone , Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde Register Marka Listesindedir.Fibline Markar ve FiberFox marka Fiber Optik Breakout Patch Cord, Vodafone, Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde kullanılmaya uygun marka onay listesindedir. Breakout patch cor..

Hızlı İncele

BreakOut Dış Ortam Patch Cord Single Mode LC/UPC LC/UPC CPRI

43,47TL

BREAKOUT 7mm Dış Ortam CPRI OS2 SingleMode Fiber Optik Patch CordVodafone , Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde Register Marka Listesindedir.Fibline ve FiberFox marka breakout fiber patch cord marka sertifikasyon listesinde olup Vodafone, Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerine uygundur. Breakout Patch Kablo, baz istasyonu, 3G, LTE ve 5G uygulamal..

Hızlı İncele

Drop Kablo - Bina İçi Fiber Optik Kablo GPON, G657 A2/B2 1000 metre

1.130,26TL

Fiber Optik Drop kablo bina içi fiber optik tesisatlarında GPON, FTTh, FTTx projelerinde eve kadar fiber uygulama alanlarında kullanılan yüksek kalite %100 Aramid iplik ve LSZH özelliğine sahiptir.Sıkı tüp sayesinde kolay sıyrılabilen ve 2.6mm çapında bir çok fast connector ile %100 uyumluluk sağlayan  ITU-T G.657 A2/B2 iç çekirdeğine sah..

Hızlı İncele

Fiber Optik Ek Koruyucu (100 adet) - Fiber Optic Splice Protect Sleeves

86,94TL

Fiber Optik ek Koruyucu - Fiber Optic Splice Protect Sleeves    Fiber Optik Ek Koruyucular ingilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Protect Sleeves, Optical fiber heat shrinkable tube)  olarak bilinirler, Ek koruyucular fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core (çekirdek) birleştirme işleminden sonr..

-10%
Hızlı İncele

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör - SC APC

7,82TL 8,69TL

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör SC/APCFiber optik Fast Connector diğer bir ismi ile fiber optik hızlı bağlantı konnektörleri, drop kablo vb kablolarda polish ve epoxy gerektirmeden sahada Fiber Optik Cleaver kesici yardımı ile bir kabloya konnektörü bağlayarak hazır etme işlemi sağlamaktadırModel numarasıFO-0302SMA353QMarka..

Hızlı İncele

Fiber Optik Işık Kaynağı 10KM - Fiber Optic Visual Fault Locator 10mw

391,24TL

Fiber Optik Işık Kaynağı - Fiber Optic Visual Fault Locator Fiber optik görsel hata bulucu 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 10mw ve 650nm dalga boyu ile 10km ye kadar ışık göndermektedirModel numarasıFBL10MWMarka AdıFiblineArayüz Giriş TipiSC/FC/STÜrün Adı Fiber Opti..

Hızlı İncele

Fiber Optik Işık Kaynağı 1KM - Fiber Optic Visual Fault Locator 1mw

260,83TL

Fiber Optik Işık Kaynağı - Fiber Optic Visual Fault Locator Fiber optik görsel hata bulucu 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 1mw ve 650nm dalga boyu ile 1km ye kadar ışık göndermektedirModel numarasıFBL1MWMarka AdıFiblineArayüz Giriş TipiSC/FC/STÜrün Adı Fiber Optic V..

Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi 12 Port

156,50TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Type 12 Port SC DX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik Paneller, bir çok ç..

Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi 24 Port

156,50TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Type 24 Port SC SX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik Paneller, bir çok ç..

Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi Patch Panel - Teleskopik Raylı ve Açılı 12 Port

452,10TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi Patch Panel  - Teleskopik Raylı ve Açılı 12 Port SC DX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak ku..

Hızlı İncele

Fiber Optik Power Metre (Güç Ölçer) + Işık Kaynağı - Fiber Optic Power Meter

565,13TL

Fiber Optik Power Metre (Güç Ölçer) + Işık Kaynağı - Fiber Optic Power MeterFiber Optik Power Metre diğer bir ismi ile  Fiber Optik Güç Ölçer (Optical Power Meter)  850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm  standart dalga boyları ile SC/ST/FC konnektör giriş tipleri ile yüksek hassasiyette ölçüm yapmayı sağlamaktadır.Ekstra VFL Özelli..

Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Duvar Tipi 16 Port SC SX - 2 Kasetli

260,83TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 16 Port SC SX - 2 KasetliFiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik OD..

Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Duvar Tipi 4 Port

78,25TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 4 Port  Fiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik ODB'ler, ..

Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Duvar Tipi 8 Port - 1 Kasetli

252,13TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 8 Port SC SX - 1 KasetliFiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik ODB..

Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Yeni Duvar Tipi 8 Port - 1 Kasetli

217,36TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 8 Port SC SX - 1 KasetliFiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik ODB..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 42 (3 Sayfa)