Menü
Your Cart

LC UPC Duplex Multi Mode Fiber Optik Adaptor

LC UPC Duplex Multi Mode Fiber Optik Adaptor
Yeni Favori
LC UPC Duplex Multi Mode Fiber Optik Adaptor
4,67TL
50 adet ve üzeri 4,39TL
200 adet ve üzeri 4,21TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: FO-06P11F34D02MM
  • Ağırlık: 0.00
  • Boyutlar: 2.92 x 2.20 x 0.94
Ürün satıldı: 48
Ürün görüntülendi: 1984
Satın alabilmek için asgari adet: 12

 

 

LC Duplex Adaptör Multi Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı


Bazen Duplex Coupler olarak da adlandırılan  LC Duplex Adaptör Multi Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord 'ları veya fiber optik konektör 'leri/pigtail 'leri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçük bir cihazdır.

 LC Duplex Adaptör Multi Mode Fiber optik adaptör, iki konektörü hassas bir şekilde bağlayarak ışık kaynaklarının en fazla iletilmesini sağlar ve kaybı olabildiğince azaltır. Aynı zamanda, fiber optik adaptörler düşük yerleştirme kaybı, iyi değiştirilebilirlik ve tekrar üretilebilirlik özelliklerine sahiptir.
 

Teknik Özellikler

 
Adaptör Tipi LC Dubleks ODF Port Standardı SC SIMPLEX - LC DUPLEX
Ferrül Tipi UPC Fiber Modu Çoklu Mod
Ekleme Kaybı ≤0.2dB Dayanıklılık (Tak Çıkar) 1000 kez
Montaj tipi Tam Flanşlı Ferrül Hizalama Tipi Seramik
Renk Bej Tutuşabilirlik Oranı UL94-V0
Paket Adeti 1 ile 50 Arası RoHS Uyumluluk Durumu Uyumlu
 
Ürün Özellikleri
 
 
Fiber Optik Adaptör
 
Düşük takma kaybı ve iyi dayanıklılık İyi tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik Mükemmel sıcaklık dayanıklılığı
 
 
Ürün Özellikleri
 
Fiber Optik Adaptör Küçük Boyutlu Fakat Mükemmel Performansa Sahiptir

 

 

Toz Kapağı ile İyi Koruma

 LC UPC Multi Mode Fiber optik adaptör, tozdan kaçınmak ve temiz tutmak için ilgili toz kapağı ile donatılmıştır.

 
 

Basitçe İki Fiber Optik Kablo Bağlama

İki cihazın fiber optik hat ile doğrudan bağlantı yoluyla uzaktan iletişim kurmasını sağlamak

 

Yüksek hassasiyetli Seramik Kılıf

Dahili seramik manşon, fiber jumperlar arasında maksimum bağlantı sağlamak için yüksek hassasiyetlidir.

 
Fiber Optik iletişim sistemi, kablo televizyon ağı, LAN ve WAN, fiber optik erişim ağı ve video iletiminde yaygın olarak uygulanır.

 
 
En çok aranan isimleri ile; LC Duplex Adaptör, LC dx coupler , lc adaptör, lc coupler, LC Duplex Adaptör Multi Mode
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
File name Size Action
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)