Menü
Your Cart

Fiber Optik Pigtail Multi Mode LC UPC

Fiber Optik Pigtail Multi Mode LC UPC
Yeni Favori
Fiber Optik Pigtail Multi Mode LC UPC
7,01TL
50 adet ve üzeri 6,54TL
200 adet ve üzeri 6,35TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: FO-0441PSX09L1
  • Ağırlık: 0.01
  • Boyutlar: 14.00 x 19.00 x 0.07
Ürün satıldı: 222
Ürün görüntülendi: 275
Satın alabilmek için asgari adet: 12

Simplex LC / UPC 50/125 Multi Mode Fiber Optik LC Pigtail Multi Mode 0.9 mm 1 Metre


Fiber optik LC Pigtail Multi Mode pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel standartlar tarafından dikte edilen protokol ve performansa göre tasarlanmış LC Pigtail Multi Mode üretilmiş ve test edilmiştir.
 
Teknik Özellikleri
Konnektör A LC Konnektör B Sonlandırılmamış (Tek Konnektör)
Çekirdek Türü 50/125 Çekirdek Sayısı 1 Core (Simplex)
Çekirdek Sınıfı Bend Insensitive (OM2) Minimum Bükülme Yarıçapı 7,5 mm
Connector Polish Türü UPC Kablo Çapı 0.9mm
Dış Kılıf Türü LSZH Dış Kılıf Rengi Turuncu
Dalga Boyu 850/1300 nm Dayanıklılık > 1000 Kez
Ekleme Kaybı (Insertion Loss) ≤0.3 dB Değişebilirlik ≤0.2 dB
Geri Dönüş Kaybı (Return Loss) ≥20 dB Titreşimde ≤0.2 dB
Çalışma sıcaklığı -40~75°C Depolama Sıcaklığı -45~85°C
 
Farklı Ekipmanlar İçin Çeşitli Uygulamalar
 
CATV, FTTH / FTTX, telekomünikasyon ağları, tesis kurulumları, veri işleme ağları, LAN / WAN ağı ve daha birçok alanda yaygın olarak kullanılır.
 
 
 
 
Üç Delikli Fiber Stripper ile Fiber Optik Pigtail Nasıl Hazırlanır
 

Fiber Optik Pigtail Ekleme için İki Önemli Yöntem

 

 
 
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
File name Size Action
Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)