Menü
Your Cart

SC/UPC - SC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord

SC/UPC - SC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
SC/UPC - SC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
Favori
SC/UPC - SC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
SC/UPC - SC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
SC/UPC - SC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
53,20TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: P11211L
  • Ağırlık: 0.50
  • Boyutlar: 17.00 x 13.00 x 1.00
Ürün satıldı: 344
Ürün görüntülendi: 993
  • Aynı gün kargoya verilir!
  • Mevcut Seçenekler:

    Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Fiber Optik Single Mode SC SC Patch Cord OS2 Duplex Kablo Bükülmeye Duyarsız


    9 / 125μm Fiber Optik Single Mode SC SC Patch Cord OS2 Duplex, geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu merkezlerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber patch kablolara ihtiyaç duyulan yerlerde yüksek yoğunluklu kablolarınız için daha fazla yer tasarrufu sağlayabilir.

     9/125 Fiber Optik Single Mode SC SC Patch Cord OS2 Duplex kablo, 1G / 10G / 40G / 100G / 400G Ethernet bağlantılarını bağlamak için idealdir. 1310nm'de 10km'ye veya 1550nm'de 40km'ye kadar veri taşıyabilir.
    Sertifikasyon

    Bükülmeye Duyarsız Fiber

    YOFC G.657.A1 duyarsız fiber bükme

    10.0mm minimum bükülme yarıçapı

    Fs 20191018175727_316.png

    Sertifika ve Standartlar

    ISO 9001

    RoHS, REACH uyumlu

    IEC 61754, TIA 604 (FOCIS), YD / T

    Fs 20191018175727_949.png

    Test Garantili Program

    Ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı testi

    Uç yüz denetimi

    3D interferometre testi

    Daha Detaylı Bilgi için >>

    Fiber Optik Patch Cord ve Fiber Adaptör Panelleri Yerleştirilerek Sağlanan 10G-10G Ara Bağlantı Çözümü
     
    Fiber Optik Patch Cord, MTP Kabloları ve FHD Serisi Kablo Yönetimi Kullanılarak Sağlanan 10G-10G Yapısal Fiber Kablolama

     

    SC SC Patch Cord Ürün Özellikleri

    Endüstri Standartlarında Fiber Optik Patch Cord

    Fiber optik kablo, yüksek hızlı kablolama ağları için EIA / TIA 604-2'yi karşılayan endüstri standardlarında  Halogen Free derecesine sahip LSZH kılıf ve dubleks fiber konnektöre sahiptir
    Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik Kablo Yapısı
    SC SC Patch Cord BIF'de düşük kırılma indeksli cam tabakasına sahip, bükülme ve bükülme üzerine ışık dağılımını azaltan, ağ iletiminin istikrarlı ve hızlı olmasını sağlayan benzersiz bir ürün

    Yorum Yap

    Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü İyi
    File name Size Action
    Patch Cord Transmisyon Kapasiteleri 47.5KB Download
    Patch Cord Hızlı Kurulum Klavuzu 0B Download
    Standart Patch Cord Teknik Döküman 203.97KB Download
    Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)