Menü
Your Cart

Blog

29 Aug Fiber Optik Patchcord ve Pigtaill Test
admin 0 226
1. Connector Yüzey İncelemesiGüvenilir fiber bağlantıları sağlamak için konektör uç yüzünde çizik, kusur ve kirlenme kontrolü yapılır.MTP / MPO KablosuMTP / MPO-LC KablosuStandart Fiber Optik KablosuB..
29 Aug MTP / MPO Kablolama
admin 0 133
Genel BakışYüksek performanslı veri iletiminin sürekli büyümesi ile, yüksek yoğunluklu kablo yönlendirmesi için uygun bir çözüm bulmak önemlidir. Gerçek uygulama, MTP / MPO kablosunun diğer fiber grup..
29 Aug 100G/25G/40G/10G Transceivers & Patch Cables
admin 0 99
100G Transceiver Connection100G LR4 to 100G LR4100G LR4 1310nm 10kmOS2 LC-LC Duplex100G LR4 1310nm 10km100G SR4 to 25G SR100G SR4 850nm 100mMTP-8 to 4 LC Duplex Type B25G SR 850nm 100m100G SR4 to 100..
29 Aug Fiber Optik Pigtail
admin 0 7
FİBER OPTİK PİGTAİLFiber optik kabloları kurarken, kablonun sisteme nasıl bağlanacağı ağın başarısı için çok önemlidir. Fiber optik pigtail doğru işlenirse, optik sinyal bağlantıdan düşük zayıflama ve..
29 Aug Çelik Zırhlı Fiber Optik Kablo
admin 0 91
Çelik zırhlı fiber optik kablo nedir ve nerede kullanılır? Çelik zırhlı optik kablo nedir önce bunu açıklayalım. Dış ortam koşullarında, fiber optik kabloları korumak takdir edersiniz ki zordur. Bu ne..
29 Aug FİBER OPTİK PATCH CORD
admin 0 1
Fiber optik  patch cord bağlantı kablosu nedir? Telekomünikasyon ve veri iletişimini içeren uygulamalarda, fiber optik patchcord geniş çapta kabul görmüştür. Yüksek hızlı ağlara olan talep arttıkça, f..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)