Menü
Your Cart

Hakkımızda

“Ülkemizin önde gelen Fiber Optik Bağlantı Ekipmanları ve Aksesuar Üreticisi ve tedarikçis ifirmalarından birisi olan FiberFox , 2016 yılında Fiber optik kablo montajı ve Fiber optik kablo ek montajı çalışmaları yapmak amacıyla kurulmuş olup 2016 yılı sonlarında kurumsal firma kimliğine sahip olmuştur.

Hızlı bir gelişme ile büyüyerek üretim alanında fiber optik patcord, fiber optik pigtail ve aksesuarları üretiminde ISO 9001 standartlarına göre ve ISO 14001, OHSAS 18001serftifikalarına sahip olarak ve gerekleri göz önünde bulundurularak, fiber optik konusunda bilgi ve deneyim sahibi uzman bir ekipler tarafından, en son teknolojik gelişmelere uygun makine ve yöntemler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

FiberFox fiber optik üretiminde %93’lük yerli üretici belgesine sahip olarak Ulusal ve uluslararası gözetim firmalarının periyodik olarak yapmış olduğu denetimler sonucu verilen ISO kalite belgeleri FiberFox markasına ve ürünlerine gösterilen güvenin bir ifadesi olmaktadır.

FiberFox, uluslararası ve yerli standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre üretim yapabilmektedir. Ürünler, üretimin her aşamasında ve özellikle de son kontroller sırasında modern test cihazları kullanılarak test edilerek yüksek kaliteli ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır.