Menü
Your Cart

Fiber Optik Pigtail

Fiber Optik Pigtail Single Mode ve Multi Mode seçenekleri ile SC, SC APC, LC, LC APC, ST, ST APC, FC, FC APC konnektör seçenekleri ile yüksek kalite üretim ile aynı gün teslim imkanı Fiberoptik.net 'de!

Marka: Fibline
Simplex LC / UPC 50/125 Multi Mode Fiber Optik LC Pigtail Multi Mode 0.9 mm 1 Metre Fiber optik LC Pigtail Multi Mode pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel stan..
11,56TL
Marka: Fibline
Simplex SC / UPC 50/125 Multi Mode Fiber Optik SC Pigtail Multi Mode 0.9 mm 1 metre Fiber optik SC Pigtail Multi Mode pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel stan..
11,56TL
Marka: Fibline
Simplex LC / APC 9/125 Single Mode Fiber Optik LC APC Pigtail, 0.9 mm  1 Metre Fiber optik LC APC pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel standartlar tarafından d..
11,56TL
Marka: Fibline
Simplex LC / UPC 9/125 Single Mode Fiber Optik LC Pigtail Single Mode, 0.9 mm – 1 metre Fiber optik LC Pigtail Single Mode pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel..
11,56TL
Marka: Fibline
Simplex SC / APC 9/125 Single Mode Fiber Optik SC APC Pigtail 0.9 mm – 1 Metre Fiber optik SC APC pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel standartlar tarafından d..
11,56TL
Marka: Fibline
Simplex SC / UPC 9/125 Single Mode Fiber Optik SC Pigtail Single Mode 0.9 mm  – 1 Metre Fiber optik SC Pigtail Single Mode pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel..
7,81TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)