Menü
Your Cart

Fiber Optik Ekipmanlar

Fiber optik ekipmanlar ile Fiber Optik Ek Cihazı - Fiber Optik Cleaver - Fiber Optik Power metre - Fiber Optik Lazer -Fast Connector - Fiber Optik OTDR - Fiber Optik Stripper - Fiber Optik Kevler Makası - Fiber optik sıyırıcı ve bir çok ürün gurubu Fiberoptik.net 'de!

Marka: Fibline
Fiber Optik Drop kablo bina içi Drop Kablo fiber optik tesisatlarında GPON, FTTh, FTTx projelerinde eve kadar fiber uygulama alanlarında kullanılan yüksek kalite %100 Aramid iplik ve LSZH özelliğine sahiptir. Sıkı tüp sayesinde kolay sıyrılabilen ve 2.6mm çapında bir çok fast connector ile %100 u..
2.471,14TL
Marka: Fibline
Fast Connector – SC APC Fast Connector diğer bir ismi ile fiber optik hızlı bağlantı konnektörleri, drop kablo vb kablolarda polish ve epoxy gerektirmeden sahada Fiber Optik Cleaver kesici yardımı ile bir kabloya konnektörü bağlayarak hazır etme işlemi sağlamaktadır. Fast Connector fiber optik ft..
15,20TL
Marka: Fibline
Fast Connector – SC APC 24 Adet Fast Connector diğer bir ismi ile fiber optik hızlı bağlantı konnektörleri, drop kablo vb kablolarda polish ve epoxy gerektirmeden sahada Fiber Optik Cleaver kesici yardımı ile bir kabloya konnektörü bağlayarak hazır etme işlemi sağlamaktadır. Fast Connector fiber ..
364,80TL
Marka: OEM
Fiber Optik  Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optic Stripping Fiber Optik  Sıyırıcı  ingilizce ismi ile  Fiber Optic Stripping olarak bilinirler, genel olarak fiber optik kablo tampon yada  125 mikron kaplı fiberin iç çekirdeğini ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır.   Model numarası..
228,00TL
Signal Fire AI-9 Fiber Optik Ek Cihazı ( Fusion Splicer) Teslim Süresi : 7 İş günü Fiber optik ek cihazı olan AI-9, otomatik odaklamalı ve altı motorlu en son çekirdek hizalama teknolojisini kullanır, yeni nesil bir fiber füzyon ekleyicidir. Orta ve kısa mesafeli fiber inşaatı, FTTH projes..
38.019,00TL
Marka: Fibline
Fiber Optik Ek Kaseti İngilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Tray ) olarak bilinirler, fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core (çekirdek) birleştirme işleminden sonra Çelik kısmı kaset içerisine alınacak şekilde kaset içerisine yerleştirilerek koruma sağlamaktadı..
399,00TL
Marka: Fibline
Fiber Optik ek Koruyucu - Fiber Optic Splice Protect Sleeves       Fiber Optik Ek Koruyucular ingilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Protect Sleeves, Optical fiber heat shrinkable tube)  olarak bilinirler, Ek koruyucular fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core..
190,00TL
Marka: OEM
Fiber Optik Kablo Kesici FC-6S - Fiber Optik Kesici Fiber optik cleaver içerisinde bulunan elmas başlık kesme bıçağı ile fiber optik kablo iç çekirdek'in (Core) düz bir kesme açısına dönüştürülmesi için kullanılmaktadır, Genel olarak üreticiler, Fusion yöntemi ve mekanik yöntemler ile ek yada son..
760,00TL
Marka: OEM
Fiber Optik Kablo Soyucu  Zırhlı Fiber Kablo Sıyırıcı bilinen ismi ile FTTH Miller Type Fiber Optic Cable Stripper Tool Armored Slitter, zorlu koşulllarda fiber optik zırhlı kabloların dış kılıflarını sıyırma ve soyma ve diğer kablolarında dış yüzeylerini soyma işlemi için kullanılmaktadır. Yüksek k..
1.235,00TL
Marka: OEM
Fiber Optik Kevler Makası Tüm kevler kesme yüzeyleri için uygunluğu ile temiz ve düzgün çalışmayı sağlayarak hassas mekanik toleranslara ve kaymaz tasarıma sahiptir. Fiber optik kevler makası Bıçak kısmı, uzun süre kesebilen yüksek kaliteli karbon çelikten yapılmıştır, Hafif yapıya sahip, dirençl..
266,00TL
Marka: OEM
Fiber Optik Konnektör Temizleme Kaseti  Fiber optik konnektör temizleme kaseti , diğer ismi ile Optical Connector Cleaner , ST, LC, FC, ST, MTRJ, E2000, Fast Connector, DIN, Medical Connector, Military Connector, MPO ve MTP konnektörler il uyum sağlamaktadır.  Genel olarak; GPON, FTTH,FTTX, FTTB ..
684,00TL
Marka: Fibline
Fiber Optik Lazer Işık Kaynağı Fiber optik  görsel hata bulucu diğer ismi ile fiber optik ışık kaynağı 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 1 mw ve 650nm dalga boyu ile 1 km ye kadar ışık göndermektedir Genel olarak gözle görülebilir kı..
380,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)