Menü
Your Cart

Kablo Aksesuarları

Fiber Optik Kablo aksesuarları listesinde genel olarak, single mode 9/125 ve multi mode OM1, OM2, OM3, OM4 kategorisinde 50/125 ve 62,5/125 olmak üzere fiber optik adaptör’lerde Duplex ve Simplex – fiber optik coupler – fiber optik fast connector apc ve upc seçenekleriyle– fiber optik connector, kategorisinde SC, LC, ST, MTRJ ve FC gibi bir çok ürün yelpazesi ile Fiberoptik.net 'de!

Marka: Fibline
    LC Duplex Adaptör Multi Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Duplex Coupler olarak da adlandırılan  LC Duplex Adaptör Multi Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord 'ları veya fiber optik konektör 'leri/pigtail 'leri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak ..
10,15TL
Marka: OEM
Fiber Optik  Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optic Stripping Fiber Optik  Sıyırıcı  ingilizce ismi ile  Fiber Optic Stripping olarak bilinirler, genel olarak fiber optik kablo tampon yada  125 mikron kaplı fiberin iç çekirdeğini ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır.   Model numarası..
187,38TL
Marka: Fibline
  Fiber Optik Ek Kaseti İngilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Tray )  olarak bilinirler, fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core (çekirdek) birleştirme işleminden sonra Çelik kısmı kaset içerisine alınacak şekilde kaset içerisine yerleştirilerek koruma sağlam..
12,49TL
Marka: Fibline
Fiber Optik ek Koruyucu - Fiber Optic Splice Protect Sleeves       Fiber Optik Ek Koruyucular ingilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Protect Sleeves, Optical fiber heat shrinkable tube)  olarak bilinirler, Ek koruyucular fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core..
156,15TL
Marka: OEM
Fiber Optik Kablo Kesici FC-6S - Fiber Optik Kesici Fiber optik cleaver içerisinde bulunan elmas başlık kesme bıçağı ile fiber optik kablo iç çekirdek'in (Core)  düz bir kesme açısına dönüştürülmesi için kullanılmaktadır, Genel olarak üreticiler, Fusion yöntemi ve mekanik yöntemler ile ek yada so..
624,61TL
Marka: OEM
Fiber Optik Kablo Soyucu  Zırhlı Fiber Kablo Sıyırıcı bilinen ismi ile FTTH Miller Type Fiber Optic Cable Stripper Tool Armored Slitter, zorlu koşulllarda fiber optik zırhlı kabloların dış kılıflarını sıyırma ve soyma ve diğer kablolarında dış yüzeylerini soyma işlemi için kullanılmaktadır. Yüksek k..
1.014,99TL
Marka: OEM
Fiber Optik Kevler Makası Tüm kevler kesme yüzeyleri için uygunluğu ile  temiz ve düzgün çalışmayı sağlayarak hassas mekanik toleranslara ve kaymaz tasarıma sahiptir. Fiber optik kevler makası Bıçak kısmı, uzun süre kesebilen yüksek kaliteli karbon çelikten yapılmıştır , Hafif yapıya sahip , dire..
218,61TL
Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kez Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kez
Yeni Favori -30 %
Marka: Fibline
Fiber Optik Temizleme Kiti  Fiber Optik  temizleme kiti, Ferrül temizliği , patch cord temizliği, connector temizliği, ve adaptör temizleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Genel yapısı itibari ile Fiber Optik Konnektör ve Fiber Optik Patchcord uçlarında bulunan ferrüllerin temizlenmesinde kullanıl..
218,61TL 312,31TL
Marka: Fibline
    LC APC Duplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan LC APC Duplex Adaptör , fiber optik patch cord'ları veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçü..
7,81TL
Marka: Fibline
    LC UPC Single Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, LC Duplex Adaptör Single Mode fiber optik patchcord'ları veya fiber optik konektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasa..
7,81TL
Marka: Fibline
    SC APC Simplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptor, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan SC APC Simplex Adaptör Single Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya ..
3,75TL
Marka: Fibline
    SC APC Duplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptor, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan SC APC Duplex Adaptör Single Mode fiber optik adaptör, fiber optik patchcord'ları veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak vey..
6,87TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)