Menü
Your Cart

Drop Kablo - Bina İçi Fiber Optik Kablo GPON, G657 A2/B2 1000 metre

Drop Kablo - Bina İçi Fiber Optik Kablo GPON, G657 A2/B2 1000 metre
Drop Kablo - Bina İçi Fiber Optik Kablo GPON, G657 A2/B2 1000 metre
Yeni Favori
Drop Kablo - Bina İçi Fiber Optik Kablo GPON, G657 A2/B2 1000 metre
Drop Kablo - Bina İçi Fiber Optik Kablo GPON, G657 A2/B2 1000 metre
Drop Kablo - Bina İçi Fiber Optik Kablo GPON, G657 A2/B2 1000 metre
1.214,81TL
5 adet ve üzeri 1.168,09TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: FBL1DRP
  • Ağırlık: 11.00
  • Boyutlar: 33.00 x 21.00 x 35.00
Ürün satıldı: 3
Ürün görüntülendi: 555

Fiber Optik Drop kablo bina içi Drop Kablo fiber optik tesisatlarında GPON, FTTh, FTTx projelerinde eve kadar fiber uygulama alanlarında kullanılan yüksek kalite %100 Aramid iplik ve LSZH özelliğine sahiptir.

Sıkı tüp sayesinde kolay sıyrılabilen ve 2.6mm çapında bir çok fast connector ile %100 uyumluluk sağlayan  ITU-T G.657 A2/B2 iç çekirdeğine sahiptir, ve Fibline markalı fast connector ile çok düşük ek kayıpları ve daha yüksek performans sağlamaktadır.

Drop kablo  optik performans testlerinde  KM 'de

(1310nm 0.35dB /KM), (1550nm 0.20dB /KM), , (1625nm 0.21dB /KM) değerleri sağlamaktadır.

Dalga Boyları : 1310nm ve 1550 nm'dir

Operasyon testlerinde : -25 dereceden +60 dereceye kadar IEC 61300-2-22 testlerinden başarılıyla geçmiştir.

Fiber Optik Drop Kablo Paketleme

Fiber Optik drop kablolar 1000 metrelik kutu içerisinde bulunan ABS plastik dönen makarada sarılmış ve kutu içerisinde bulunmaktadır. bu sayede rahat taşıma ve işlem yapma kabiliyetine sahiptir.

 

Teknik Döküman sayfasını Download Sekmesinden İndirebilirsiniz

 

 

 

Fiber Optik Drop Kablo Nedir ? Nerelerde Kullanılır

Bina içi fiber optik kablo, ISS (İnternet Servis Sağlayıcı) Firmalar tarafından tercih edilen ve yeni bina yapılarında yüklenici firmalar tarafından zayıf akım tesisatlarında bina içi fiber optik kablo uygulamalarında kullanılmaktadır.

Bir çok Kentsel dönüşüm projelerde özellikle  yüksek konut söz konusu olduğunda eve kadar fiber altyapı için  müteahhitler tarafından bina içi  zayıf akım projelerinde Drop kablo çekerek evlerin içerisinde sonlandırma sağlayarak, ISS firmalar için altyapı hazırlığı sağlamaktadır. Bunlar haricinde yine evin içerisinde bir çok iletişim altyapıları geleneksel bakır’dan fibere dönüştürülerek CCTV, Görüntüleme, Merkezi Anten sistemleri gibi bir çok bakır ve koaksiyel kabloların yerini almaktadır. Neden Bina içi Fiber Optik Kablo kullanılmalı;
Geleneksel bakır kablolama sistemleri hem maliyet bakımından hemde ömür bakımından bina içi fiber optik kablolardan daha maliyetlidir. İyi bir projelendirmede bina içi fiber optik kablolama sisteminin bakır kablolama sisteminden daha az maliyetli ile birlikte daha güvenli bir iletişim sağlamaktadır.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
File name Size Action
Drop Cable G.657.A2/B2 TB3 Datasheet 248.92KB Download
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)