Menü
Your Cart

Fiber Optik Adaptör

Fiber Optik Adaptör

Fiber Optik Adaptörler Single mode ve Multi mode olarak LC/UPC Duplex,  LC Quad, SC/UPC Duplex, ST/UPC Simplex, SC/UPC Simplex, LC/UPC Simplex çeşitleri ve SC/APC, LC/APC, ST/APC, FC/APC çeşitleri sunulmaktadır, Fiber optik adaptör diğer ismi ile fiber optik coupler olarak bilinmektedir, Fiber optik adaptörler Zikron seramik halkalardan üretilmekte ve korozyona karşı yüksek direnç sağlayarak en düşük kayıp oranı sağlamaktadır.

 LC UPC Duplex Multi Mode Fiber Optik Adaptor
Yeni Favori
Marka: Fibline
    LC Duplex Adaptör Multi Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Duplex Coupler olarak da adlandırılan  LC Duplex Adaptör Multi Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord 'ları veya fiber optik konektör 'leri/pigtail 'leri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak ..
4,67TL
LC APC Duplex Adaptör Single Mode Fiber Optik (Coupler)
Yeni
Marka: Fibline
    LC APC Duplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan LC APC Duplex Adaptör , fiber optik patch cord'ları veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçü..
4,67TL
LC UPC Duplex Single Mode Fiber Optik Adaptör - Fibline
Yeni
Marka: Fibline
    LC UPC Single Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, LC Duplex Adaptör Single Mode fiber optik patchcord'ları veya fiber optik konektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasa..
4,67TL
SC APC  Simplex Single Mode Fiber Optik Adaptor - Fibline
Yeni Favori
Marka: Fibline
    SC APC Simplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptor, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan SC APC Simplex Adaptör Single Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya ..
2,34TL
SC APC Duplex Single Mode Fiber Optik Adaptor - Fibline
Yeni
Marka: Fibline
    SC APC Duplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptor, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan SC APC Duplex Adaptör Single Mode fiber optik adaptör, fiber optik patchcord'ları veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak vey..
4,21TL
SC UPC  Duplex Single Mode Fiber Optik Adaptor
Yeni
Marka: Fibline
    SC Duplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptör 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan SC Duplex Adaptör Single Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak iç..
4,21TL
SC UPC  Simplex Multi Mode Plastik Fiber Optik Adaptor
Yeni Stokta yok
Marka: Fibline
    SC Simplex Adaptör Multi Mode 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan SC Simplex Adaptör Multi Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçük..
2,34TL
SC UPC  Simplex Single Mode Plastik Fiber Optik Adaptor
Yeni Favori
Marka: Fibline
    SC Simplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptör 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, SC Simplex Adaptör Single Mode fiber optik patch cord veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak ..
2,34TL
SC/UPC  Duplex Multi Mode Plastik Fiber Optik Adaptor
Yeni
Marka: Fibline
    SC / UPC - SC / UPC — SC Duplex Adaptör Multi Mode Fiber Optik Adaptor 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen (Coupler) olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, fiber optik patch cord veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasa..
4,21TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)