Menü
Your Cart

Fiber Optik Adaptör

Fiber Optik Adaptörler Single mode ve Multi mode olarak LC/UPC Duplex,  LC Quad, SC/UPC Duplex, ST/UPC Simplex, SC/UPC Simplex, LC/UPC Simplex çeşitleri ve SC/APC, LC/APC, ST/APC, FC/APC çeşitleri sunulmaktadır, Fiber optik adaptör diğer ismi ile fiber optik coupler olarak bilinmektedir, Fiber optik adaptörler Zikron seramik halkalardan üretilmekte ve korozyona karşı yüksek direnç sağlayarak en düşük kayıp oranı sağlamaktadır.

Marka: Fibline
    LC Duplex Adaptör Multi Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Duplex Coupler olarak da adlandırılan  LC Duplex Adaptör Multi Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord 'ları veya fiber optik konektör 'leri/pigtail 'leri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak ..
10,15TL
Marka: Fibline
    LC APC Duplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan LC APC Duplex Adaptör , fiber optik patch cord'ları veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçü..
7,81TL
Marka: Fibline
    LC UPC Single Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, LC Duplex Adaptör Single Mode fiber optik patchcord'ları veya fiber optik konektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasa..
7,81TL
Marka: Fibline
    SC APC Simplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptor, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan SC APC Simplex Adaptör Single Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya ..
3,75TL
Marka: Fibline
    SC APC Duplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptor, 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan SC APC Duplex Adaptör Single Mode fiber optik adaptör, fiber optik patchcord'ları veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak vey..
6,87TL
Marka: Fibline
    SC Duplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptör 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan SC Duplex Adaptör Single Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak iç..
6,87TL
Marka: Fibline
    SC Simplex Adaptör Multi Mode 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan SC Simplex Adaptör Multi Mode fiber optik adaptör, fiber optik patch cord veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçük..
3,75TL
Marka: Fibline
    SC Simplex Adaptör Single Mode Fiber Optik Adaptör 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen Coupler olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, SC Simplex Adaptör Single Mode fiber optik patch cord veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak ..
3,75TL
Marka: Fibline
    SC / UPC - SC / UPC — SC Duplex Adaptör Multi Mode Fiber Optik Adaptor 0.2dB Ekleme Kaybı Bazen (Coupler) olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, fiber optik patch cord veya fiber optik konnektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasa..
6,87TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)