Menü
Your Cart

Fiber Optik Fast Connector

Fiber optik fast connector, diğer bbir ismi ile fiber optik hızlı konnektör fibline markası ile SC/APC , SC/UPC single mode ve multi mode olarak üretilmeltedir. Genel olarak Vodafone, Turkcell, Türktelekom ve Türknet gibi internet servis sağlayıcıların modemleri ile %100 uyumlu çalışmakta olup bir çok alanda kullanılmaktadır.

Fibline markası Fast Conncetor uluslararası pazarda kendini kanıtlamış en iyi yüksek kalitede bir ürün olup bir çok bilinen markadan daha üstün performans sağlamakta olup 1.2mm ile 3mm kablolara yüzde yüz uyum sağlamakadır.

Marka: Fibline
Fast Connector – SC APC Fast Connector diğer bir ismi ile fiber optik hızlı bağlantı konnektörleri, drop kablo vb kablolarda polish ve epoxy gerektirmeden sahada Fiber Optik Cleaver kesici yardımı ile bir kabloya konnektörü bağlayarak hazır etme işlemi sağlamaktadır. Fast Connector fiber optik ft..
15,30TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)