Menü
Your Cart

Fiber Optik Patch Cord Single Mode LC / SC / FC / ST /

Fiber Optik Patch Cord Single Mode  LC / SC / FC / ST /
Yeni Favori
Fiber Optik Patch Cord Single Mode LC / SC / FC / ST /
36,44TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: P111XXXXL
  • Ağırlık: 0.01
  • Boyutlar: 17.00 x 13.00 x 1.00
Ürün satıldı: 1354
Ürün görüntülendi: 449

Mevcut Seçenekler:

Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Duplex Fiber Optik Single Mode Patch Cord Bükülmeye Duyarsız

9 / 125μm OS2 Single mode patch cord, geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu merkezlerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber patch kablolara ihtiyaç duyulan yerlerde yüksek yoğunluklu kablolarınız için daha fazla yer tasarrufu sağlayabilir.
 
 fiber optik 9/125 OS2 single mode patch cord, 1G / 10G / 40G / 100G / 400G Ethernet bağlantılarını bağlamak için idealdir. 1310nm'de 10km'ye veya 1550nm'de 40km'ye kadar veri taşıyabilir.
Sertifikasyon

Bükülmeye Duyarsız Fiber

YOFC G.657.A1 duyarsız fiber bükme

10.0mm minimum bükülme yarıçapı

Fs 20191018175727_316.png

Sertifika ve Standartlar

ISO 9001

RoHS, REACH uyumlu

IEC 61754, TIA 604 (FOCIS), YD / T

Fs 20191018175727_949.png

Test Garantili Program

Ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı testi

Uç yüz denetimi

3D interferometre testi

Daha Detaylı Bilgi için >>

Ürün Özellikleri
Endüstri Standartlarında Fiber Optik Patch Cord 

Fiber optik patch cord, yüksek hızlı kablolama ağları için EIA / TIA 604-2'yi karşılayan endüstri standardlarında  Halogen Free derecesine sahip LSZH kılıf ve dubleks fiber konnektöre sahiptir
Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli seçenekler
Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik Kablo Yapısı
Single Mode Patch Cord BIF'de düşük kırılma indeksli cam tabakasına sahip, bükülme ve bükülme üzerine ışık dağılımını azaltan, ağ iletiminin istikrarlı ve hızlı olmasını sağlayan benzersiz bir ürün
 
Yüksek Kaliteli Fiber Optik Kablo Garantisi
Kapsamlı performans testi, kablonun daha güvenli çalışmasını ve veri iletiminin ağınızda daha güvenilir ve istikrarlı olmasını sağlar.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
File name Size Action
Patch Cord Transmisyon Kapasiteleri 47.5KB Download
Patch Cord Hızlı Kurulum Klavuzu 0B Download
Standart Patch Cord Teknik Döküman 203.97KB Download
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)