Menü
Your Cart

LC LC OM2 Multi Mode Zırhlı Patch Cord 80 Metre

LC LC OM2 Multi Mode Zırhlı Patch Cord 80 Metre
LC LC OM2 Multi Mode Zırhlı Patch Cord 80 Metre
Yeni Favori
LC LC OM2 Multi Mode Zırhlı Patch Cord 80 Metre
LC LC OM2 Multi Mode Zırhlı Patch Cord 80 Metre
LC LC OM2 Multi Mode Zırhlı Patch Cord 80 Metre
891,31TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: 7MMOM2LCLCVL80
  • Ağırlık: 4.60
  • Boyutlar: 40.00 x 40.00 x 2.50
Ürün satıldı: 1
Ürün görüntülendi: 186

LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord  80 Metre

Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.

 

Teknik Özellik

 

 
 
Numara Açıklaması
1 Dupleks Konektör LC/UPC
2 Φ 3mm Çapında Metal Koruma 
3 Φ 7mm Outdoor LSZH dış kılıf GYFJH Kablo
4 Metal veya siyah koruyucu dolgu
5 Koruma Kılıfı Φ2mm dikey çekim için
 
Kullanılan GYFJH 2a1a Kablo Detayı
 

 

 
Sertifikasyon
Fs 20191018175727_316.png

Sertifika ve Standartlar

ISO 9001

RoHS, REACH uyumlu

IEC 61754, TIA 604 (ODAK), YD/T

Fs 20191018175727_949.png

Test Garantili Program

Ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı testi

Uç yüz denetimi

3D interferometre testi

Daha Detaylı Bilgi için >>

 

 

 

FTTA CPRI Çözümü 4g LTE 5G

Ara Bağlantı Çözümü 

 

Yüksek Kaliteli Fiber Optik Kablo Garantisi

Kapsamlı performans testi, kablonun daha güvenli çalışmasını ve veri iletiminin ağınızda daha güvenilir ve istikrarlı olmasını sağlar.
 

Vodafone , Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde Register Marka Listesindedir. 

Register Teknik Onay Aldığı Kurumlar;  Vodafone, Türk Telekom, Ulak ve NSN


Zırhlı patch cord yada diğer ismi ile Breakout patch cord genel olarak  baz istasyonu, 3G,LTE ve 5G uygulamalarında Saha Odası BBU ile RRU'nun fiber haberleşmelerinde kullanılan fiber optik kablodur. Bunun dışında bir çok uygulamalarda isteğe göre istenilen metrajlarda üretilen dış ortam patch cord bir çok farklı projelerde ve uygulamalarda kullanılmaktadır.

GSM Baz istasyonu uygulamalarında bilinen ismi ile RRU BBU Patch Cord

3G, LTE, 5G teknolojilerinde kullanılan OM2 breakout patch Cord GSM yüklenicileri tarafından kulelerde sektör antenlerin yanında bulunan RRU SFP modüllerine giriş sağlayarak sistem odası içerisinde de bulunan BBU cihazlarında bulunan SFP modüllere giriş sağlamaktadır. Genel olarak en çok tercih edilen metrajlar, 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 ve 100 metre aralığındadır. 

Özel Üretim

FiberFox ve Fibline markalı ürünler yerli olarak üretildiğinde localde istenilen metraj boyutlarında üretim sağlanmaktadır. Genel olarak 7mm çapına sahip Dış ortam uyumlu Breakout Patch cord, isteğe göre özel connector (LC,SC,ST,FC -APC ve UPC ) seçenekleriylede  üretilebilmektedir. Özel üretim istekleriniz için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak destek alabilirsiniz.

Zırhlı Patch Cord

Zırhlı Patch cord Breakout CPRI 50 / 125μm OM2 Multi mode fiber optik patch cord,  Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklıdır. Bu 50/125 OM2 multi modlu fiber optik kablo,  gigabit Ethernet ve fiber kanal uygulamaları için 1000BASE-SX, SFP alıcı-vericileri vb. Bağlamak için idealdir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
File name Size Action
Multi Mode OM2 Breakout Patch cord Datasheet 287.14KB Download
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)