Menü
Your Cart

OEM

Fiber Optik  Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optik Kablo Kesici | Fiber Optik Fiber Optik  Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optik Kablo Kesici | Fiber Optik
Yeni Favori
Marka: OEM
Fiber Optik  Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optic Stripping Fiber Optik  Sıyırıcı  ingilizce ismi ile  Fiber Optic Stripping olarak bilinirler, genel olarak fiber optik kablo tampon yada  125 mikron kaplı fiberin iç çekirdeğini ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır.   Model numarası..
140,17TL
Fiber Optik Kablo Cleaver FC-6S - Fiber Optik Kesici Fiber Optik Kablo Cleaver FC-6S - Fiber Optik Kesici
Yeni Favori Stokta yok
Marka: OEM
Fiber Optik Kablo Kesici FC-6S - Fiber Optik Kesici Fiber optik cleaver içerisinde bulunan elmas başlık kesme bıçağı ile fiber optik kablo iç çekirdek'in (Core)  düz bir kesme açısına dönüştürülmesi için kullanılmaktadır, Genel olarak üreticiler, Fusion yöntemi ve mekanik yöntemler ile ek yada so..
467,24TL
Fiber Optik Kevler Makası Fiber Optik Kevler Makası
Yeni Favori
Marka: OEM
Fiber Optik Kevler Makası Tüm kevler kesme yüzeyleri için uygunluğu ile  temiz ve düzgün çalışmayı sağlayarak hassas mekanik toleranslara ve kaymaz tasarıma sahiptir. Fiber optik kevler makası Bıçak kısmı, uzun süre kesebilen yüksek kaliteli karbon çelikten yapılmıştır , Hafif yapıya sahip , dire..
140,17TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)