Menü
Your Cart

Fiber Optik Patch Cord OM3 Multi Mode LC / SC / FC / ST /

Fiber Optik Patch Cord OM3 Multi Mode  LC / SC / FC / ST /
Yeni
Fiber Optik Patch Cord OM3 Multi Mode LC / SC / FC / ST /
39,25TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: P412XXXXL
  • Ağırlık: 0.01
  • Boyutlar: 17.00 x 13.00 x 1.00
Ürün satıldı: 0
Ürün görüntülendi: 23

Mevcut Seçenekler:

Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm Multi Mode Fiber Optik OM3 Patch Cord Duplex - Özel Üretim

50 / 125μm Multi mode fiber optik OM3 patch cord, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekomünikasyon sistemlerinde ve sunucu odalarında, bulut depolama ağlarında ve fiber patch kablolara ihtiyaç duyulan yerlerde yüksek yoğunluklu kablolarınız için daha fazla yer tasarrufu sağlayabilir. 

Bu 50/125 multi mode fiber optik OM3 patch cord, 10G / 40G / 100G Ethernet bağlantıları için 10G SR, 10G LRM, SFP + alıcı-vericileri vb. Bağlamak için idealdir ve 10G Ethernet bağlantıları için tercih edilen fiber spesifikasyonudur.

Sertifikasyon

Bükülmeye Duyarsız Fiber

YOFC G.657.A1 duyarsız fiber bükme

10.0mm minimum bükülme yarıçapı

Fs 20191018175727_316.png

Sertifika ve Standartlar

ISO 9001

RoHS, REACH uyumlu

IEC 61754, TIA 604 (FOCIS), YD / T

Fs 20191018175727_949.png

Test Garantili Program

Ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı testi

Uç yüz denetimi

3D interferometre testi

Daha Detaylı Bilgi için >>

Ürün Özellikleri
Endüstri Standartlarında Fiber Optik Patch Cord

Fiber optik kablo, yüksek hızlı kablolama ağları için EIA / TIA 604-2'yi karşılayan endüstri standardlarında  Halogen Free derecesine sahip LSZH kılıf ve dubleks fiber konnektöre sahiptir
Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli seçenekler
 
Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik Kablo Yapısı
OM3 Patch Cord BIF'de düşük kırılma indeksli cam tabakasına sahip, bükülme ve bükülme üzerine ışık dağılımını azaltan, ağ iletiminin istikrarlı ve hızlı olmasını sağlayan benzersiz bir ürün

 
 
 
Yüksek Kaliteli Fiber Optik OM3 Patch Cord Garantisi +20 Yıl
Kapsamlı performans testi, kablonun daha güvenli çalışmasını ve veri iletiminin ağınızda daha güvenilir ve istikrarlı olmasını sağlar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
File name Size Action
Patch Cord Transmisyon Kapasiteleri 47.5KB Download
Patch Cord Hızlı Kurulum Klavuzu 0B Download
Standart Patch Cord Teknik Döküman 203.97KB Download
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)