Menü
Your Cart

OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM

OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM
OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM
OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM
OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM
OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM
Yeni
OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM
OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM
OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM
OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM
OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM
OTDR Launch Cable - SC/APC SC/APC 1-KM
2.565,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: SCAPC-SCAPC-BX-1KMYLW
  • Ağırlık: 2.00
Ürün satıldı: 0
Ürün görüntülendi: 119
  • Aynı gün kargoya verilir!
  • Fiber Optik OTDR Launch Cable SC/APC SC/APC uçları ile , Fiber Optik OTDR Ölçüm kablosu toplamda 1KM uzunluğundandır.

    OTDR kullanımlarında, fiber optik kabloların test edilmesi için tasarlanan OTDR Launch Cable (OTDR Ölçüm Kablosu) Fiber çekirdeği olarak Corning G657A3 iç çekirdeğine sahip (0.5dB/KM zayıflama) özelliğine sahip olup her iki ucu SC/APC’dir

    Tamamen Darbelere dayanıklı Kutu yapısı ve mini tasarımı ile sızdırmazlık ve toz geçirmezlik özelliğine sahiptir.

    Özellikler

    Model Adı
    OTDR Launch Cable Box - SC/APC -SC/APC 1KM
    Üretim
    Türkiye
    Marka
    Fibline
    Garanti
    1 YIL
    Model
    SCAPC-SCAPC-BX-1KMYLW
    Ölçüsü
    23.8x14.1x6.7cm/13.5x9x4.3cm
    Typical Loss
    < 0.5dB @ 1310nm for 1000
    Return Loss
    UPC>=50dB, APC>=60dB, PC>=35dB
    Renk
    Sarı
    Fiber Uzunluğu
    1000m
    Humidity
    0 to 95%, non-condensing
    Ağırlığı
    0.75kg without fiber
    Sertifika
    CE

    Ürün Video

     

    Yorum Yap

    Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü İyi
    File name Size Action
    Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)