Menü
Your Cart

OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM

OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM
OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM
OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM
OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM
OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM
Yeni
OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM
OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM
OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM
OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM
OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM
OTDR Launch Cable - SC/UPC, SC/APC 1KM
2.565,00TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: SCUPC-SCAPC-BX-1KMYLW
  • Ağırlık: 2.00
Ürün satıldı: 0
Ürün görüntülendi: 105
  • Aynı gün kargoya verilir!
  • Fiber Optik OTDR Launch Cable , Fiber Optik OTDR Ölçüm kablosu 1KM uzunluğu ile bir konnektör ucu SC/UPC diğer Konnektör ucu SC/APC’dir

    OTDR kullanımlarında, fiber optik kabloların test edilmesi için tasarlanan OTDR Launch Cable (OTDR Ölçüm Kablosu) Fiber çekirdeği olarak Corning G657A3 iç çekirdeğine sahip (0.5dB/KM zayıflama) özelliğine sahiptir.

    Tamamen Darbelere dayanıklı Kutu yapısı ve mini tasarımı ile sızdırmazlık ve toz geçirmezlik özelliğine sahiptir.

    Özellikler

    Model Adı
    OTDR Launch Cable Box - SC/UPC -SC/APC 1KM
    Üretim
    Türkiye
    Marka
    Fibline
    Garanti
    1 YIL
    Model
    SCUPC-SCAPC-BX-1KMYLW
    Ölçüsü
    23.8x14.1x6.7cm/13.5x9x4.3cm
    Typical Loss
    < 0.5dB @ 1310nm for 1000
    Return Loss
    UPC>=50dB, APC>=60dB, PC>=35dB
    Renk
    Sarı
    Fiber Uzunluğu
    1000m
    Humidity
    0 to 95%, non-condensing
    Ağırlığı
    0.75kg without fiber
    Sertifika
    CE

    Ürün Video

     

    Yorum Yap

    Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü İyi
    File name Size Action
    Gösterilen: 0 ile 0 arası, toplam: 0 (0 Sayfa)