Menü
Your Cart

Single Mode Fiber Optik Pigtail

Single Mode Fiber Optik Pigtail9/125 G.657A2 çekirdek yapısına sahiptir. Yüksek kalitede üretilen fiber optik pigtail bir ucunda, SC, LC, ST veya FC ve APC yada UPC connector takılı olup diğer tarafı boşta olan 900 micron çapında bir kablo fiber optik kabloya ek yapılır.

Marka: Fibline
Simplex LC / APC 9/125 Single Mode Fiber Optik LC APC Pigtail, 0.9 mm  1 Metre Fiber optik LC APC pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel standartlar tarafından d..
11,56TL
Marka: Fibline
Simplex LC / UPC 9/125 Single Mode Fiber Optik LC Pigtail Single Mode, 0.9 mm – 1 metre Fiber optik LC Pigtail Single Mode pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel..
11,56TL
Marka: Fibline
Simplex SC / APC 9/125 Single Mode Fiber Optik SC APC Pigtail 0.9 mm – 1 Metre Fiber optik SC APC pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel standartlar tarafından d..
11,56TL
Marka: Fibline
Simplex SC / UPC 9/125 Single Mode Fiber Optik SC Pigtail Single Mode 0.9 mm  – 1 Metre Fiber optik SC Pigtail Single Mode pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel..
7,81TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)