Menü
Your Cart

İç Ortam İçin Standart Fiber Optik Patch Cord

Standart Fiber Optik Patch Cord, Single Mode ve Multi Mode 50/125 OM2, OM3, OM4 ve OM5  yüksek kalitede iç çekirdek yapılarıyla Simplex ve Duplex kablo yapısıyla, SC, LC, ST, FC konnektör seçeneği 1- 1000 metre aralığında dizayn edilmiştir. Bu fiber optik patch cord kablolar genellik ile 1 ile 3 mm aralığında üretimi yapılmaktadır.  FiberFox ve Fibline markası kendini Uluslararası piyasalarda kanıtlamış yüksek hassasiyet patch cord kablolardır. 

Marka: Fibline
Multi Mode Patch Cord Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm OM2 Multi Mode Fiber Optik Patch Cord - Özel Üretim Multi Mode Patch Cord 50 / 125μm OM2 Multi mode fiber optik patch cord, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulu..
59,34TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm Multi Mode Fiber Optik OM3 Patch Cord Duplex - Özel Üretim 50 / 125μm Multi mode fiber optik OM3 patch cord, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale g..
59,34TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Duplex Fiber Optik Single Mode Patch Cord Bükülmeye Duyarsız 9 / 125μm OS2 Single mode patch cord, geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale get..
43,72TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm OM2 Multi Mode Fiber Optik Patch Cord Duplex LC LC Patch Cord 50 / 125μm OM2 Multi mode fiber optik patch cord, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hal..
59,34TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm Fiber Optik Multi Mode LC OM3 Patch Cord 50 / 125μm Fiber Optik Multi Mode LC OM3 Patch Cord, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca ..
78,08TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Single Mode Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik Duplex LC Single Mode Patch Cord 9 / 125μm LC Single Mode Patch Cord fiber optik kablo, geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu..
43,72TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Single Mode Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik SC LC APC Patch Cord Duplex 9 / 125μm fiber optik SC LC APC patch cord, geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını dah..
46,85TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Single Mode SC APC Patch Cord Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik Kablo Duplex SC APC Patch Cord 9 / 125μm OS2 fiber optik patch cord , geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu..
46,85TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Single Mode Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik Kablo Duplex Single Mode SC APC Patch Cord 9 / 125μm OS2 fiber optik patch cord, geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bak..
46,85TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm Fiber Optik OM2 SC LC MM Patch Cord Duplex  50 / 125μm Fiber Optik OM2 SC LC MM Patch Cord Duplex, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca..
59,34TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm Fiber Optik Multi Mode SC LC OM3 Patch Cord Fiber Optik Multi Mode SC LC OM3 Patch Cord 50 / 125μm, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. A..
78,08TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Fiber Optik Single Mode SC LC Patch Cord OS2 Duplex Bükülmeye Duyarsız  9 / 125μm Fiber Optik Single Mode SC LC Patch Cord OS2 Duplex, geleneksel optik fiber patch cordlara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların k..
43,72TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)