Menü
Your Cart

Fiber Optik Ölçüm Cihazları

Fiber Optik Ölçüm cihazları içerisinde genel olarak, fiber optik powermetre (Fiber optik güç ölçer) , Fiber optik ışık kaynağı ve OTDR bulunmaktadır. Fiber optik altyapı çalışmalarında en sık kullanılan cihazlar ile fiber optik hattın ek kayıpları, güç kayıplar ve görsel kayıplar gözlemlenmektedir. Fiberoptik.net’te en uygun fiyata yüksek kalitede fiber optik ölçüm cihazları yer almaktadır.

Marka: Fibline
Fiber Optik Lazer Işık Kaynağı Fiber optik  görsel hata bulucu diğer ismi ile fiber optik ışık kaynağı 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 1 mw ve 650nm dalga boyu ile 1 km ye kadar ışık göndermektedir Genel olarak gözle görülebilir kı..
380,00TL
Marka: Fibline
Fiber Optik Lazer Işık Kaynağı 10 KM mesafe   Fiber optik  görsel hata bulucu diğer ismi ile fiber optik ışık kaynağı 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 10 mw ve 650nm dalga boyu ile 10 km ye kadar ışık göndermektedir Genel olarak g..
418,00TL
Marka: Fibline
Fiber Optik Lazer Kaynağı 30 KM - Fiber Optic Visual Fault Locator 30 MW   Fiber optik lazer diğer bir ismi ile fiber optik görsel hata bulucu diğer ismi ile fiber optik lazer 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 30 mw ve 650nm dalga b..
722,00TL
Fiber Optik Power Metre (Güç Ölçer) + Işık Kaynağı - Fiber Optic Power Meter Fiber Optik Power Metre (Güç Ölçer) + Işık Kaynağı - Fiber Optic Power Meter
Yeni Favori Stokta yok
Marka: Fibline
Fiber Optik Power Metre  Fiber Optik Power Metre diğer bir ismi ile  Fiber Optik Güç Ölçer (Optical Power Meter)  850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm standart dalga boyları ile SC/ST/FC konnektör giriş tipleri ile yüksek hassasiyette ölçüm yapmayı sağlamaktadır.   Fiber Optik Power Metre Eks..
1.140,00TL
Marka: Fibline
Fiber Optik Güç Ölçer – Powermeter Fiber Optik Power Metre ARS-2134 modeli  ile 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm  standart dalga boyları ile SC/ST/FC konnektör giriş tipleri ile yüksek hassasiyette ölçüm yapmayı sağlamaktadır.   Taşınabilir Fiber optik power metre optik güç ölçer, optik fibe..
912,00TL
Fujikura Elektrod 60S, 70S, 80S Elct2-20A Modelleri Orjinal ve toplamda 20 model’e uyumludur. Her bir çift elektrot ile toplamda 3000 ile 5000 core arası ek imkanı sunmaktadır. Fujikura ek cihazlarında kullanılan bu elektrotlar için değişim çok basit olup, saniyeler içerisinde değişim sağlayabili..
475,00TL
Marka: Fibline
Fiber Optik OTDR Launch Cable SC/APC SC/APC uçları ile , Fiber Optik OTDR Ölçüm kablosu toplamda 1KM uzunluğundandır. OTDR kullanımlarında, fiber optik kabloların test edilmesi için tasarlanan OTDR Launch Cable (OTDR Ölçüm Kablosu) Fiber çekirdeği olarak Corning G657A3 iç çekirdeğine sahip (0.5dB..
2.565,00TL
Marka: Fibline
Fiber Optik OTDR Launch Cable , Fiber Optik OTDR Ölçüm kablosu 1KM uzunluğu ile bir konnektör ucu SC/UPC diğer Konnektör ucu SC/APC’dir OTDR kullanımlarında, fiber optik kabloların test edilmesi için tasarlanan OTDR Launch Cable (OTDR Ölçüm Kablosu) Fiber çekirdeği olarak Corning G657A3 iç çekird..
2.565,00TL
Marka: OEM
Sumitomo Elektrod ER10 Orjinal Japon üretimi olarak  T-71C T-72C T-39 T-81C T-82C Z1C Z2C Q101 T-400S modelleri ile uyumlu fiber optik ek cihazı için üretilmil ve toplamda 9 model’e uyumludur. Her bir çift elektrot ile toplamda 3000 ile 5000 core arası ek imkanı sunmaktadır. Sumitomo ek cihazları..
665,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)