Menü
Your Cart

İhtiyaca Özel Fiber Optik Patch Cord Üretimi

Özel Üretim Fiber Optik Patch Cord, İsteğiniz doğrultusunda, Single Mode yada Multi Mode OM2, OM3, OM4, OM5 zırhlı yada iç ortam olarak üretim sağlanmaktadır. Fibline markası ile onlarca kurumda kalitesini ve yüksek performansını kanıtlamış en son teknolojiler ile fabrikasyon olarak üretilmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, aynı gün kargo imkanı sağlanmaktadır.

Fiber Optik Patch Cord, SC, ST, FC, LC konnektör yapıları ile UPC yada APC polish tipi ve Duplex ve Simplex seçeneği ile 1 ile 1000 metre arası üretim sağlanmaktadır.

Kullanılacak ortam ve şartlar doğrultusunda Fiber Optik Patch Cord ihtiyaçları değişkenlik göstermektedir. Fiberoptik.net olarak, ihtiyaca özel fiber optik kablo ve fiber optik patch cord üretimi seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Stoklarımızdan anlık olarak satışa sunulan özel patch cord kablolarınız için hızlı ve güvenilir hizmet Fiberoptik.net’de!

Marka: Fibline
Multi Mode Patch Cord Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm OM2 Multi Mode Fiber Optik Patch Cord - Özel Üretim Multi Mode Patch Cord 50 / 125μm OM2 Multi mode fiber optik patch cord, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulu..
59,34TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 50 / 125μm Multi Mode Fiber Optik OM3 Patch Cord Duplex - Özel Üretim 50 / 125μm Multi mode fiber optik OM3 patch cord, optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale g..
59,34TL
Marka: Fibline
Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Duplex Fiber Optik Single Mode Patch Cord Bükülmeye Duyarsız 9 / 125μm OS2 Single mode patch cord, geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale get..
43,72TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord Fiber Optik Multi Mode CPRI Breakout Patch Cord OM2 Multi Mode Vodafone , Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde Register Marka Listesindedir.  Register Teknik Onay Aldığı Kurumlar;  Vodafone, Türk Telekom, Ulak ve NSN Zırhlı patch cord yada diğer ismi ile Breakout p..
1,56TL
Marka: Fibline
BREAKOUT 7mm Dış Ortam CPRI OS2 Breakout Zırhlı Fiber Optik  Patch Cord   Vodafone , Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde Register Marka Listesindedir. Fibline ve FiberFox marka breakout fiber zırhlı patch cord marka sertifikasyon listesinde olup Vodafone, Türk Telekom, Ulak ve NSN projel..
1,56TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)