Menü
Your Cart

Fiber Optik Ek Aksesuarları

Fiber optik ek aksesuarlarında fiber optik ek kasetleri ve kablo ek ürünleri bulunmaktadır. Montaj, sonlandırma ve fiber ek işletmelerinde fiber optik kabloların ek işlemlerinde montaj yapımında kullanılmakatadır. 

Marka: OEM
Fiber Optik  Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optic Stripping Fiber Optik  Sıyırıcı  ingilizce ismi ile  Fiber Optic Stripping olarak bilinirler, genel olarak fiber optik kablo tampon yada  125 mikron kaplı fiberin iç çekirdeğini ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır.   Model numarası..
187,38TL
Marka: Fibline
  Fiber Optik Ek Kaseti İngilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Tray )  olarak bilinirler, fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core (çekirdek) birleştirme işleminden sonra Çelik kısmı kaset içerisine alınacak şekilde kaset içerisine yerleştirilerek koruma sağlam..
12,49TL
Marka: Fibline
Fiber Optik ek Koruyucu - Fiber Optic Splice Protect Sleeves       Fiber Optik Ek Koruyucular ingilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Protect Sleeves, Optical fiber heat shrinkable tube)  olarak bilinirler, Ek koruyucular fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core..
156,15TL
Marka: OEM
Fiber Optik Kablo Kesici FC-6S - Fiber Optik Kesici Fiber optik cleaver içerisinde bulunan elmas başlık kesme bıçağı ile fiber optik kablo iç çekirdek'in (Core)  düz bir kesme açısına dönüştürülmesi için kullanılmaktadır, Genel olarak üreticiler, Fusion yöntemi ve mekanik yöntemler ile ek yada so..
624,61TL
Marka: OEM
Fiber Optik Kablo Soyucu  Zırhlı Fiber Kablo Sıyırıcı bilinen ismi ile FTTH Miller Type Fiber Optic Cable Stripper Tool Armored Slitter, zorlu koşulllarda fiber optik zırhlı kabloların dış kılıflarını sıyırma ve soyma ve diğer kablolarında dış yüzeylerini soyma işlemi için kullanılmaktadır. Yüksek k..
1.014,99TL
Marka: OEM
Fiber Optik Kevler Makası Tüm kevler kesme yüzeyleri için uygunluğu ile  temiz ve düzgün çalışmayı sağlayarak hassas mekanik toleranslara ve kaymaz tasarıma sahiptir. Fiber optik kevler makası Bıçak kısmı, uzun süre kesebilen yüksek kaliteli karbon çelikten yapılmıştır , Hafif yapıya sahip , dire..
218,61TL
Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kez Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kez
Yeni Favori -30 %
Marka: Fibline
Fiber Optik Temizleme Kiti  Fiber Optik  temizleme kiti, Ferrül temizliği , patch cord temizliği, connector temizliği, ve adaptör temizleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Genel yapısı itibari ile Fiber Optik Konnektör ve Fiber Optik Patchcord uçlarında bulunan ferrüllerin temizlenmesinde kullanıl..
218,61TL 312,31TL
Fujikura Elektrod 60S, 70S,  80S Elct2-20A Modelleri Orjinal ve toplamda 20 model’e uyumludur. Her bir çift elektrot ile toplamda 3000 ile 5000 core arası ek imkanı sunmaktadır. Fujikura ek cihazlarında kullanılan bu elektrotlar için değişim çok basit olup, saniyeler içerisinde değişim sağlayabil..
390,38TL
Sumitomo Elektrod ER10 Orjinal Japon üretimi olarak  T-71C T-72C T-39 T-81C T-82C Z1C Z2C Q101 T-400S modelleri ile uyumlu fiber optik ek cihazı için üretilmil ve toplamda 9 model’e uyumludur. Her bir çift elektrot ile toplamda 3000 ile 5000 core arası ek imkanı sunmaktadır. Sumitomo ek cihazları..
546,54TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)