Fiber Optik Aktif ve Pasif Ekipmanlar


Grid Görünüm:
Hızlı İncele

Fiber Optic Cable Cleaver FC-6S - Fiber Optik Kesici

260,83TL

Fiber Optic Cable Cleaver FC-6S - Fiber Optik KesiciFiber optik cleaver içerisinde bulunan elmas başlık kesme bıçağı ile fiber optik kablo iç çekirdek'in (Core)  düz bir kesme açısına dönüştürülmesi için kullanılmaktadır, Genel olarak üreticiler, Fusion yöntemi ve mekanik yöntemler ile ek yada sonlandırma işlemleri için kullanılmaktadır.M..

Hızlı İncele

Fiber Optik Ek Cihazı - Signal Fire AI-9

17.388,60TL

Signal Fire AI-9 Fiber Optik Ek Cihazı ( Fusion Splicer)AI-9, otomatik odaklamalı ve altı motorlu en son çekirdek hizalama teknolojisini kullanır, yeni nesil bir fiber füzyon ekleyicidir. Orta ve kısa mesafeli fiber inşaatı, FTTH projesi, güvenlik izleme ve diğer fiber kablo ekleme projeleri ile tam niteliklidir. Makine endüstriyel bir dö..

Hızlı İncele

Fiber Optik Ek Koruyucu (100 adet) - Fiber Optic Splice Protect Sleeves

86,94TL

Fiber Optik ek Koruyucu - Fiber Optic Splice Protect Sleeves    Fiber Optik Ek Koruyucular ingilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Protect Sleeves, Optical fiber heat shrinkable tube)  olarak bilinirler, Ek koruyucular fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core (çekirdek) birleştirme işleminden sonr..

-10%
Hızlı İncele

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör - SC APC

7,82TL 8,69TL

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör SC/APCFiber optik Fast Connector diğer bir ismi ile fiber optik hızlı bağlantı konnektörleri, drop kablo vb kablolarda polish ve epoxy gerektirmeden sahada Fiber Optik Cleaver kesici yardımı ile bir kabloya konnektörü bağlayarak hazır etme işlemi sağlamaktadırModel numarasıFO-0302SMA353QMarka..

Hızlı İncele

Fiber Optik Işık Kaynağı 10KM - Fiber Optic Visual Fault Locator 10mw

391,24TL

Fiber Optik Işık Kaynağı - Fiber Optic Visual Fault Locator Fiber optik görsel hata bulucu 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 10mw ve 650nm dalga boyu ile 10km ye kadar ışık göndermektedirModel numarasıFBL10MWMarka AdıFiblineArayüz Giriş TipiSC/FC/STÜrün Adı Fiber Opti..

Hızlı İncele

Fiber Optik Işık Kaynağı 1KM - Fiber Optic Visual Fault Locator 1mw

260,83TL

Fiber Optik Işık Kaynağı - Fiber Optic Visual Fault Locator Fiber optik görsel hata bulucu 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 1mw ve 650nm dalga boyu ile 1km ye kadar ışık göndermektedirModel numarasıFBL1MWMarka AdıFiblineArayüz Giriş TipiSC/FC/STÜrün Adı Fiber Optic V..

Hızlı İncele

Fiber Optik Kablo Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optik Kesici

130,41TL

Fiber Optik Kablo  Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optic StrippingFiber Optik Kablo  Sıyırıcı  ingilizce ismi ile  Fiber Optic Stripping olarak bilinirler, genel olarak fiber optik kablo tampon yada  125 mikron kaplı fiberin iç çekirdeğini ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır.Model numarasıCFS3Marka AdıOEMKesim Tipi3 Tip Kesim Ar..

Hızlı İncele

Fiber Optik Kevler Makası

104,33TL

Fiber Optik Kevler MakasıModel numarasıKVL3Karakteristik Kaymaz silikon sap, rahat tutuş, kalıcı renkKesim Tipi & Bıçak KalınlığıKevler, Aramid iplik - 3.0mmBoyutu ve Ağırlığı 14,5 cm , 61gÖzelliğiDirençli, sert, korozyon hasarı, kalıcı keskinlik, kaymazMeteryalpaslanmaz çelik, PP+TPRTüm kevler kesme yüzeyleri için uygunluğu ile ..

Hızlı İncele

Fiber Optik Power Metre (Güç Ölçer) + Işık Kaynağı - Fiber Optic Power Meter

565,13TL

Fiber Optik Power Metre (Güç Ölçer) + Işık Kaynağı - Fiber Optic Power MeterFiber Optik Power Metre diğer bir ismi ile  Fiber Optik Güç Ölçer (Optical Power Meter)  850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm  standart dalga boyları ile SC/ST/FC konnektör giriş tipleri ile yüksek hassasiyette ölçüm yapmayı sağlamaktadır.Ekstra VFL Özelli..

Hızlı İncele

Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kez

217,36TL

Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kezFiber Optik Kalem tipi temizleme kiti, Ferrül temizliği , patchcord temizliği, connector temizliği, ve adaptör temizleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Genel yapısı itibari ile Fiber Optik Konnektör ve Fiber Optik Patchcord uçlarında bulunan ferrüllerin temizlenmesinde kullanılmaktadır, T..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)