Fiber Optik Aktif ve Pasif Ekipmanlar

Grid Görünüm:
-40%
Hızlı İncele

Fiber Optic Cable Cleaver FC-6S - Fiber Optik Kesici

150,00TL 250,01TL

Fiber Optic Cable Cleaver FC-6S - Fiber Optik KesiciFiber optik cleaver içerisinde bulunan elmas başlık kesme bıçağı ile fiber optik kablo iç çekirdek'in (Core)  düz bir kesme açısına dönüştürülmesi için kullanılmaktadır, Genel olarak üreticiler, Fusion yöntemi ve mekanik yöntemler ile ek yada sonlandırma işlemleri için kullanılmaktadır.M..

Hızlı İncele

Fiber Optik Ek Koruyucu (100 adet) - Fiber Optic Splice Protect Sleeves

41,67TL

Fiber Optik ek Koruyucu - Fiber Optic Splice Protect Sleeves    Fiber Optik Ek Koruyucular ingilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Protect Sleeves, Optical fiber heat shrinkable tube)  olarak bilinirler, Ek koruyucular fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core (çekirdek) birleştirme işleminden sonr..

-10%
Hızlı İncele

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör - SC APC

7,50TL 8,33TL

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör SC/APCFiber optik Fast Connector diğer bir ismi ile fiber optik hızlı bağlantı konnektörleri, drop kablo vb kablolarda polish ve epoxy gerektirmeden sahada Fiber Optik Cleaver kesici yardımı ile bir kabloya konnektörü bağlayarak hazır etme işlemi sağlamaktadırModel numarasıFO-0302SMA353QMarka..

Hızlı İncele

Fiber Optik Işık Kaynağı 1KM - Fiber Optic Visual Fault Locator 1mw

166,67TL

Fiber Optik Işık Kaynağı - Fiber Optic Visual Fault Locator Fiber optik görsel hata bulucu 60 saate kadar değiştirilebilir pil ömrü ile  sabit ışık ve darbeli (yanıp-sönme)  özelliği ile 1mw ve 650nm dalga boyu ile 1km ye kadar ışık göndermektedirModel numarasıFBL10MWMarka AdıFiblineArayüz Giriş TipiSC/FC/STÜrün Adı Fiber Optic ..

Hızlı İncele

Fiber Optik Kablo Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optic Stripping

83,34TL

Fiber Optik Kablo  Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optic StrippingFiber Optik Kablo  Sıyırıcı  Diğer ismi ile  Fiber Optic Stripping olarak bilinirler, genel olarak fiber optik kablo tampon yada  125 mikron kaplı fiberin iç çekirdeğini ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır.Model numarasıCFS3Marka AdıOEMKesim Tipi3 Tip Kesim Aralığ..

Hızlı İncele

Fiber Optik Power Metre (Güç Ölçer) + Işık Kaynağı - Fiber Optic Power Meter

541,68TL

Fiber Optik Power Metre (Güç Ölçer) + Işık Kaynağı - Fiber Optic Power MeterFiber Optik Power Metre diğer bir ismi ile  Fiber Optik Güç Ölçer (Optical Power Meter)  850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm  standart dalga boyları ile SC/ST/FC konnektör giriş tipleri ile yüksek hassasiyette ölçüm yapmayı sağlamaktadır.VFL Özelliği ile ..

-40%
Hızlı İncele

Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kez

125,00TL 208,34TL

Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kezFiber Optik Kalem tipi temizleme kiti, Ferrül temizliği , patchcord temizliği, connector temizliği, ve adaptör temizleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Genel yapısı itibari ile Fiber Optik Konnektör ve Fiber Optik Patchcord uçlarında bulunan ferrüllerin temizlenmesinde kullanılmaktadır, T..

Hızlı İncele

Signal Fire AI-9 Fiber Optik Ek Cihazı (Ön Sipariş Bedeli)

6.250,20TL

Signal Fire AI-9 Fiber Optik Ek Cihazı ( Fusion Splicer)Belirtilen Fiyat Ön Sipariş için Rezerve Fiyatıdır. Teslim Süresi:  Ocak 2021 içerisinde yapılacaktır.Aralık Ayına Özel Sadece :  KDV DAHİL : 2000 USD'dir,750 Ön sipariş Avansı ile  birlikte Teslimat'ta sadece 1250 USD ödenecektir.Ürün Özellikleri ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)