Tasarla - Single Mode LC / SC / FC / ST / Dubleks OS2 9/125  Fiber Optik  Patchcord
Tasarla - Single Mode LC / SC / FC / ST / Dubleks OS2 9/125  Fiber Optik  Patchcord

Tasarla - Single Mode LC / SC / FC / ST / Dubleks OS2 9/125 Fiber Optik Patchcord

0 yorum 0 Satıldı. Stokta şuan 99999 var
24,92TL
Marka:
Ürün Kodu: P111XXXXL
Stok Durumu: Stokta var
İncelenen 572 süre

Mevcut Seçenekler:

Ürün özellikleri

  • IndoorKullanım Alanı
  • Single Mode 9/125Çekirdek Tipi
  • 2 Core (Dublex)Core Sayısı
  • LSZHDış Kılıf
  • ÖzelleştirilmişÖzelleştirilmiş

Ürün Açıklaması

Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Single Mode Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik Kablo


9 / 125μm OS2 fiber optik kablo, geleneksel optik fiber kablolara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu merkezlerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber patch kablolara ihtiyaç duyulan yerlerde yüksek yoğunluklu kablolarınız için daha fazla yer tasarrufu sağlayabilir.

 9/125 OS2 simgle mode fiber optik kablo, 1G / 10G / 40G / 100G / 400G Ethernet bağlantılarını bağlamak için idealdir. 1310nm'de 10km'ye veya 1550nm'de 40km'ye kadar veri taşıyabilir.
Sertifikasyon

Bükülmeye Duyarsız Fiber

YOFC G.657.A1 duyarsız fiber bükme

10.0mm minimum bükülme yarıçapı

Fs 20191018175727_316.png

Sertifika ve Standartlar

ISO 9001

RoHS, REACH uyumlu

IEC 61754, TIA 604 (FOCIS), YD / T

Fs 20191018175727_949.png

Test Garantili Program

Ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı testi

Uç yüz denetimi

3D interferometre testi

Daha Detaylı Bilgi için >>


Ürün Özellikleri
Endüstri Standartlarında Fiber Optik Kablo

Fiber optik kablo, yüksek hızlı kablolama ağları için EIA / TIA 604-2'yi karşılayan endüstri standardlarında  Halogen Free derecesine sahip LSZH kılıf ve dubleks fiber konnektöre sahiptir
Farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli seçenekler
Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik Kablo Yapısı
BIF'de düşük kırılma indeksli cam tabakasına sahip, bükülme ve bükülme üzerine ışık dağılımını azaltan, ağ iletiminin istikrarlı ve hızlı olmasını sağlayan benzersiz bir ürün

Yüksek Kaliteli Fiber Optik Kablo Garantisi
Kapsamlı performans testi, kablonun daha güvenli çalışmasını ve veri iletiminin ağınızda daha güvenilir ve istikrarlı olmasını sağlar.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
 PC TRUCK Duvar Tip Kabinet W=250mm D=350mm PC TRUCK Serisi
1/2U 19" basit tip, fırçalı kablo düzenleme paneli patchcord giriş holü
1/2U 19" L bükümlü, fırçalı kablo düzenleme paneli patchcord giriş holü
10Fanlı,220volt analog termostat kontrollü fan modülü
10Fanlı,220volt on/off kontrollü fan modülü
12Fanlı,220volt analog termostat kontrollü fan modülü