Menü
Your Cart

Single Mode Zırhlı Patch Cord

Single Mode, LC, ST, FC, SC konnektör seçenekleri ile Outdoor dış ortam uyumlu zırhlı fiber optik patch cord diğer ismi ile Breakout Patch Cord olarak bilinmektedir. Fibline ve FiberFox marka’dır. Vodafone, Türktelekom, NSN, Huawei firmalarında teknik onaylı ve Marka kullanım listesindedir.

Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord,  LC LC Single Mode 9/12510Metre Breakout CPRI 9 / 125μm OS2 Single mode fiber optik zırhlı patch cord yada bilinen diğer adıyla breakout cable, Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklı yapıdadır. Bu 9/125 OS2 single ..
235,99TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord,  LC LC Single Mode 9/125 5 Metre Breakout CPRI 9 / 125μm OS2 Single mode fiber optik zırhlı patch cord yada bilinen diğer adıyla breakout cable,  Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklı yapıdadır. Bu 9/125 OS2 singl..
235,99TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord,  LC LC Single Mode 9/125 50 Metre Breakout CPRI 9 / 125μm OS2 Single mode fiber optik zırhlı patch cord yada bilinen diğer adıyla breakout cable,  Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklı yapıdadır. Bu 9/125 OS2 sing..
660,55TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord,  LC LC Single Mode 9/125 100 Metre Breakout CPRI 9 / 125μm OS2 Single mode fiber optik zırhlı patch cord yada bilinen diğer adıyla breakout cable,  Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklı yapıdadır. Bu 9/125 OS2 sin..
1.185,17TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord,  LC LC Single Mode 9/125 20 Metre Breakout CPRI 9 / 125μm OS2 Single mode fiber optik zırhlı patch cord yada bilinen diğer adıyla breakout cable,  Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklı yapıdadır. Bu 9/125 OS2 sing..
336,04TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord,  LC LC Single Mode 9/125 30 Metre Breakout CPRI 9 / 125μm OS2 Single mode fiber optik zırhlı patch cord yada bilinen diğer adıyla breakout cable,  Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklı yapıdadır. Bu 9/125 OS2 sing..
442,23TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord,  LC LC Single Mode 9/125 40 Metre Breakout CPRI 9 / 125μm OS2 Single mode fiber optik zırhlı patch cord yada bilinen diğer adıyla breakout cable,  Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklı yapıdadır. Bu 9/125 OS2 sing..
548,41TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord,  LC LC Single Mode 9/125 60 Metre Breakout CPRI 9 / 125μm OS2 Single mode fiber optik zırhlı patch cord yada bilinen diğer adıyla breakout cable,  Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklı yapıdadır. Bu 9/125 OS2 sing..
766,55TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord,  LC LC Single Mode 9/125 70 Metre Breakout CPRI 9 / 125μm OS2 Single mode fiber optik zırhlı patch cord yada bilinen diğer adıyla breakout cable,  Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklı yapıdadır. Bu 9/125 OS2 sing..
872,74TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord,  LC LC Single Mode 9/125 80 Metre Breakout CPRI 9 / 125μm OS2 Single mode fiber optik zırhlı patch cord yada bilinen diğer adıyla breakout cable,  Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklı yapıdadır. Bu 9/125 OS2 sing..
978,93TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord,  LC LC Single Mode 9/125 90 Metre Breakout CPRI 9 / 125μm OS2 Single mode fiber optik zırhlı patch cord yada bilinen diğer adıyla breakout cable,  Genellikle dış ortamlarda kullanılan ve normal iç ortam fiber optik patch cordlara göre daha dayanıklı yapıdadır. Bu 9/125 OS2 sing..
1.085,11TL
Marka: Fibline
BREAKOUT 7mm Dış Ortam CPRI OS2 Breakout Zırhlı Fiber Optik  Patch Cord   Vodafone , Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde Register Marka Listesindedir. Fibline ve FiberFox marka breakout fiber zırhlı patch cord marka sertifikasyon listesinde olup Vodafone, Türk Telekom, Ulak ve NSN projel..
0,18TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)