Menü
Your Cart

Multi Mode Zırhlı Patch Cord

Multi Mode Zırhlı Patch Cord OM2 50/125  LC, ST, FC, SC konnektör seçenekleri ile Outdoor dış ortam uyumlu zırhlı fiber optik patch cord diğer ismi ile Breakout Patch Cord olarak bilinmektedir. Fibline ve FiberFox marka’dır. Vodafone, Türktelekom, NSN, Huawei firmalarında teknik onaylı ve Marka kullanım listesindedir.

Marka: Fibline
LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord  10 Metre Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.   Teknik Özellik       ..
156,15TL
Marka: Fibline
LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord  100 Metre Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.   Teknik Özellik      ..
671,46TL
Marka: Fibline
LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord  20 Metre Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.   Teknik Özellik       ..
203,00TL
Marka: Fibline
LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord 30 Metre Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.   Teknik Özellik       ..
249,84TL
Marka: Fibline
LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord  40 Metre Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.   Teknik Özellik       ..
296,69TL
Marka: Fibline
LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord  5 Metre Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.   Teknik Özellik       ..
156,15TL
Marka: Fibline
LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord  50 Metre Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.   Teknik Özellik       ..
359,15TL
Marka: Fibline
LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord  60 Metre Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.   Teknik Özellik       ..
421,61TL
Marka: Fibline
LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord  70 Metre Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.   Teknik Özellik       ..
484,07TL
Marka: Fibline
LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord  80 Metre Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.   Teknik Özellik       ..
546,54TL
Marka: Fibline
LC LC OM2 Multi Mode Fiber Optik Zırhlı Patch Cord  90 Metre Fiber optik zırhlı patch cord diğer bilinen ismi ile CPRI Breakout Patch Cord , dış ortam için kullanıma uygun LSZH (Alev Geçiktirici) özelliği ile bir çok uygulama’da kullanılmaktadır.   Teknik Özellik       ..
609,00TL
Marka: Fibline
Zırhlı Patch Cord Fiber Optik Multi Mode CPRI Breakout Patch Cord OM2 Multi Mode Vodafone , Türk Telekom, Ulak ve NSN projelerinde Register Marka Listesindedir.  Register Teknik Onay Aldığı Kurumlar;  Vodafone, Türk Telekom, Ulak ve NSN Zırhlı patch cord yada diğer ismi ile Breakout p..
1,56TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)