Menü
Your Cart

SC/UPC - LC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord

SC/UPC - LC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
SC/UPC - LC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
SC/UPC - LC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
Favori
SC/UPC - LC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
SC/UPC - LC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
SC/UPC - LC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
SC/UPC - LC/UPC OS2 Duplex 9/125 Fiber Optik Patch Cord
36,44TL
5 adet ve üzeri 27,85TL
20 adet ve üzeri 23,36TL
  • Stok: Stokta var
  • Model: P11221L
  • Ağırlık: 0.01
  • Boyutlar: 17.00 x 13.00 x 1.00
Ürün satıldı: 4
Ürün görüntülendi: 563

Mevcut Seçenekler:

Yüksek Kalite ve Uygun Maliyetli 9 / 125μm Fiber Optik Single Mode SC LC Patch Cord OS2 Duplex Bükülmeye Duyarsız 


9 / 125μm Fiber Optik Single Mode SC LC Patch Cord OS2 Duplex, geleneksel optik fiber patch cordlara kıyasla büküldüğünde daha az zayıflama sağlar ve bu, fiber optik kabloların kurulumunu ve bakımını daha verimli hale getirir. Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu merkezlerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber patch kablolara ihtiyaç duyulan yerlerde yüksek yoğunluklu kablolarınız için daha fazla yer tasarrufu sağlayabilir.

 9/125 Fiber Optik Single Mode SC LC Patch Cord OS2 Duplex, 1G / 10G / 40G / 100G / 400G Ethernet bağlantılarını bağlamak için idealdir. 1310nm'de 10km'ye veya 1550nm'de 40km'ye kadar veri taşıyabilir.
Sertifikasyon

Bükülmeye Duyarsız Fiber

YOFC G.657.A1 duyarsız fiber bükme

10.0mm minimum bükülme yarıçapı

Fs 20191018175727_316.png

Sertifika ve Standartlar

ISO 9001

RoHS, REACH uyumlu

IEC 61754, TIA 604 (FOCIS), YD / T

Fs 20191018175727_949.png

Test Garantili Program

Ekleme kaybı ve geri dönüş kaybı testi

Uç yüz denetimi

3D interferometre testi

Daha Detaylı Bilgi için >>

Fiber Optik Patch Cord ve Fiber Adaptör Panelleri Yerleştirilerek Sağlanan 10G-10G Ara Bağlantı Çözümü
 
Fiber Optik Patch cord, MTP Kabloları ve FHD Serisi Kablo Yönetimi Kullanılarak Sağlanan 10G-10G Yapısal Fiber Kablolama

 

SC LC Patch Cord Ürün Özellikleri

Endüstri Standartlarında Fiber Optik Patch Cord

Fiber optik SC LC Patch Cord, yüksek hızlı kablolama ağları için EIA / TIA 604-2'yi karşılayan endüstri standardlarında  Halogen Free derecesine sahip LSZH kılıf ve dupleks fiber konnektöre sahiptir
Bükülmeye Duyarsız Fiber Optik Kablo Yapısı
SC LC Patch Cord BIF'de düşük kırılma indeksli cam tabakasına sahip, bükülme ve bükülme üzerine ışık dağılımını azaltan, ağ iletiminin istikrarlı ve hızlı olmasını sağlayan benzersiz bir ürün

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
File name Size Action
Patch Cord Transmisyon Kapasiteleri 47.5KB Download
Patch Cord Hızlı Kurulum Klavuzu 0B Download
Standart Patch Cord Teknik Döküman 203.97KB Download
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)